Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány évesen vállaltatok...

Ti hány évesen vállaltatok babát? 23 évesen nem vagyok, , túl, , fiatal a gyerek vállaláshoz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Férjezett vagyok,a férjem 26 éves..10 hetes terhes vagyok..szerintetek fiatalok vagyunk a babához???Én úgy gondolom,hogy egyáltalán nem,mert mindketten komoly gondolkodásúak vagyunk,és terveztük a babát,tervezzük az életünket.Csak azért tettem fel ezt a kérdést,hogy ti mit gondoltok?!
2012. okt. 4. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az évek számítanak, a gondolatok, a hozzáállás, a pénzügyi biztonság.

Én 23 voltam, mikor teherbe estem, 24, mikor szültem. Akkor már két éve voltunk házasok, a babát terveztük, és nagyon boldogok voltunk, hogy elsőre össze is jött.

Most 25 vagyok, és mivel nem volt gond előzőleg, a szülés is könnyű volt, és a férjem nagyon testvér-párti, próbálkoztunk a kistesóval, szintén elsőre siker, most vagyok félidős vele.

A 26. szülinapomon 2 gyerekkel állhatok a torta mellett, a férjem akkor még 25 sem lesz! és ő szorgalmazta a gyerek-témát. Anyagiak megvannak, és igyekszünk jó szülők lenni, a kor számunkra nem lényeges, ha a többi stimmel.

Boldog babavárást!

2012. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok és van egy 7 éves lányom, és ez a legeslegjobb dolog a világon ami történhetett velünk!!
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam márciusban és van egy 2,5 éves kisfiam.Egyáltalán nem bántam meg.Pedig igazi rosszcsont. A legjobb ilyenkor fiatalon,de igazán fejben dől el, nem életkorban.Lehet 20 éves anyuka is olyan komoly és érett az anyaságra mint egy 40 éves.Viszont a 40 éves is lehet olyan komolytalan mint a 20 éves.Szerintem.


Boldog babavárást!!

2012. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Szerintem fiatalon a legszuperebb gyereket valalni mert fiatalon sokkal több az energiad!Es szerintem ha szeretö ferj melett vagy es biztonsagban erzed magad es keszek vagytok gyereket valani anyagilag is akkor mi az akadaja!?SEMMI!En szeptemberbe töltöttem be a 20-at,es dec.5.re varjuk a kisfiunkat!A ferjem 26 eves erett gondolkozasu ertelmes ember!Nekem sokkal fontosabb a csalad es a ferjem mint hogy elmenjek discoba vagy hogy mindedn hetvegen reszeg legyek,mert ebben a korban sokan ezt csinaljak!:/Szerintem ez a kor a legjobb a gyerek szüleshez de kesöbb megjobban eszre lehet majd venni amikor nem lessz nagy korkülömbseg a gyerek es közted!Gratulalok az összes fiatal kismamanak a picikhez!:)
2012. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Korban nem.


Külön éltek? El tudjátok tartani? Akkor főleg nem :-)


Gratulálok a picihez

2012. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen estem teherbe, bár mi az akkor még vőlegényemmel nem terveztük a babát. Nyáron töltöttem be a 23-at, a férjem 25 éves.

A lényeg az, hogy mindketten fel legyetek készülve a babára (de ez nálatok adott, hisz terveztétek) és anyagilag is úgy álljatok, hogy a babának meglegyen mindene.


Egyébként nekem mindenki azt mondja, hogy ez a legszebb kor egy babához!!!


34+3 hkm

2012. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ahogy érzed kedves kérdezö én 26,5 évesen szültem az elsött majdnem 28 voltam mikor teso született .
2012. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én majdnem 21 vagyok, férjezett, most járok a 8. héten. Szerintem nem korai, a lényeg az érettség!
2012. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

fintor zsófiával egyet értek, most kezdünk élni :-)

(40/N)

2012. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!! :) Nagyon jó érzés volt olvasni,hogy ennyien ,,támogattok,, :) Úgy érzem,hogy az anyagi háttér is megvan hozzá..igaz nincs saját lakásunk,albérletben élünk,de jövőre megpróbálunk saját lakáshoz jutni a pici születése után.A picinek mindent megtudunk venni,mert már több mint fél éve rakosgattunk félre a fizetésünkből,szóval azóta készültünk a babavárásra.A férjemnek főállása van + másodállást is vállalt,hogy a gyereket is el tudjuk tartani,meg ha felvesszük jövőre a hitelt,azt is tudjuk fizetni meg + a rezsit.Szóval igyekszünk.Én táppénzen vagyok már,de táppénzt én is kapok.Tehát azért innen is-onnan is jön egy kis pénz.Autónk nincs,de ha pl sűrgősen vinni kell majd a gyereket orvoshoz,akkor tudunk kölcsön kérni,mert a sógoromnak és az anyósoméknak van autójuk.
2012. okt. 5. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!