Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikailag 5hetes terhes...

Klinikailag 5hetes terhes lennék, teszt nem igen mutatja, de orvos láthatja?

Figyelt kérdés
November 5-én volt az utsó mensim első napja, december 6-án kellett volna megjönnie, ma lenne az utolsó napja. december 7-én egy nagyon nagyon halványat teszteltem. Másnap is teszteltem kettőt is mindegyiken csak ha nagyon néztük a párommal akkor látszott. Tesztre már nem igazán költenék, mert sokat csalódtam már, de, ha teszt nem mutatja még ki és szerdán elmennék orvoshoz vagy esetleg holnap az még korai, vagy ő már megtudná mondani, hogy van e baba? Hosszúak a ciklusaim 31-33naposak.

2012. dec. 10. 11:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Szia 17-es vagyok. Nekem ilyen volt.

[link]

10 hós a fiam.

2012. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Szép teszt és gratulálok a kisfiadhoz :)
2012. dec. 10. 13:36
 33/51 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitiv, drukkolok!!
2012. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

amúgy megnyugvás céljából lehet én is letesztelem hogy mennyire erősödött a vonalam...én is csak azt az egy tesztet csináltam....


olvastam most valahol hogy ha nem erősödik a teszt vagy halványodik az a terhesség elhalását jelentheti...szóval remélem mindkettőnknél rendben lesz minden!

2012. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Amit legelőször töltöttél fel, az egy pozitv teszt. Lehet később volt a peteérésed és azért halvány. Én mentem már 5 hetes terhesen dokihoz. Egyszer már látott petezsákot, egyszer meg csak felritkulást. Ennyi idősen azért már látja, hogy terhesség vagy sem. Bbab még biztos nem lesz látható. Viszont ha bírod még akkor csak 1-2 hét múlva menj dokihoz.
2012. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Drukkolok!!! Meg reménykedek :) Én is sok mindent olvastam már, de mindig láttam vannak kivételek, meg lehetetlenek én meg érzem amit érzek :)
2012. dec. 10. 13:55
 37/51 anonim ***** válasza:

majd holnap reggel teszek fel képet a tesztemről amit csinálok...


Te mikor tesztelsz majd ?


bennem is bennem van a para mert már volt egy vetélésem pár hónapja, szóval remélem most minden okés lesz!!!

2012. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Lehet holnap reggel tesztelek, majd még meglátom addig még sok óra van:S te me ne félj, nem lesz gond neked azért erősebb a teszted, mint az enyém :) Csak nyugi :)
2012. dec. 10. 14:06
 39/51 anonim ***** válasza:
ameddig nem lát doki én azért fosni fogok mert nálam nem lett szívhangja a babának...3mm volt szívhang nélkül....szóval remélem nem ismétli a sors magát!!!, ezért akarok jöv héten menni h tutira legyen már szívhang...addig én nem leszek nyugodt míg nem hallom dobogni!!!!...
2012. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Huh...hát remélem nem lesz gond veled és a picurral! Majd drukkolok :)
2012. dec. 10. 14:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!