Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikailag 5hetes terhes...

Klinikailag 5hetes terhes lennék, teszt nem igen mutatja, de orvos láthatja?

Figyelt kérdés
November 5-én volt az utsó mensim első napja, december 6-án kellett volna megjönnie, ma lenne az utolsó napja. december 7-én egy nagyon nagyon halványat teszteltem. Másnap is teszteltem kettőt is mindegyiken csak ha nagyon néztük a párommal akkor látszott. Tesztre már nem igazán költenék, mert sokat csalódtam már, de, ha teszt nem mutatja még ki és szerdán elmennék orvoshoz vagy esetleg holnap az még korai, vagy ő már megtudná mondani, hogy van e baba? Hosszúak a ciklusaim 31-33naposak.

2012. dec. 10. 11:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

én is remélem!!!


egyenlőre mindkettőnknek csak a türelem és várakozás jut :)

2012. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Tegnap is csináltam egy tesztet délután 4kor... azon is csak ablaknál látszott a második csík....pedig eddig, ha negatív volt azon ablaknál se lámpánál se látszott második csík.

Na mindegy úgy döntöttem, hétvégén tesztelek csak, mert ez így fölös és csak idegeskedek.

Ma reggel meg elkezdtem vérezni, bár nem vér színe van, hanem csak ilyen higított barnás rózsaszínes majdnem átlátszó valami. Ezt is csak wc-papíron láttam, szal épp hogy jött valami...ma még pár órán belül kiderül mensi lesz belőle vagy sem :S de minden jel arra mutat, hogy babuci, ha volt is már nincs :( Na majd legközelebb.

Remélem neked több szerencséd lesz :)

2012. dec. 11. 08:21
 43/51 anonim ***** válasza:

ó drukkolok érted!!!!!!!!


remélem lesz kisbabád!!!!!!!!!



én tegnap nem jutottam el tesztet venni, majd ma ebéd szünetbe veszek egyet....


addig írj még hogy mi van Veled!

2012. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok. Egyenlőre nincs nagy fájásom, mint mensikor, pedig ha már látok valamit papíron akkor már égnek szokott állni a hajam a fájdalomtól. Jó lenne, ha csak babát jelezne a rózsaszínke, de sztem nem fog hisz egy halvány tesztem után is ötödik napon már erősebb csíknak kellett volna lennie akkor is, ha nem reggeli pisiből volt.


Kéne valami ledkijelző a testünkön ami villog, ha baba van XD

2012. dec. 11. 08:53
 45/51 anonim ***** válasza:

:)



hát még van azért remény!


én vettem egy tesztet, olyan fél óra és megcsinálom!

2012. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Majd írd meg, hogy sikerült :)


Nekem sajna megjött...Fáj is a pocak rendesen :(


Na majd legközelebb!

2012. dec. 11. 10:36
 47/51 anonim ***** válasza:

sajnálom !! :(


van amúgy magán dokid v akihez szoktál járni?

2012. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

megcsináltam:


[link]


erősebb lett a "terhes vonal" mint a kontroll csík...remélem ez jó hír és most minden oké lesz!!!!

2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Nincs magándokim, most voltam 3hete nőgyógyásznál, azt mondta nem látja okát annak, hogy ne lehetne babám, UH-n se látott semmit PCOS re való jelenséget is nézett azt se talált, mondta szedjek e vitamint és hogy a párom mennyen dokihoz...persze oda se egyszerű elmenni, mert 6ig lehet hívni őket, de 4után már nem volt bent senki aki időpontot tudott volna adni -.-" Olyan egyszerű mindent elintézni.


Minden esetre két év után, hogy elmentem dokihoz most először lett halványkám. Ez valamit már csak jelent :)



Neked meg halkan, de erősen gratulálok, mert az már nagyon szép. Én is ilyet szerettem volna látni :S

Jó babavárást és jó egészséget :)

2012. dec. 11. 11:16
 50/51 A kérdező kommentje:
Ja igen és még mondta a doki, ha 3-4 hónap múlva se lesz baba és páromnál rendben van minden, akkor mennyek vissza hozzá párom eredményeivel. Na hát én bízom benne, hogy márciusig összejön.
2012. dec. 11. 11:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!