Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikailag 5hetes terhes...

Klinikailag 5hetes terhes lennék, teszt nem igen mutatja, de orvos láthatja?

Figyelt kérdés
November 5-én volt az utsó mensim első napja, december 6-án kellett volna megjönnie, ma lenne az utolsó napja. december 7-én egy nagyon nagyon halványat teszteltem. Másnap is teszteltem kettőt is mindegyiken csak ha nagyon néztük a párommal akkor látszott. Tesztre már nem igazán költenék, mert sokat csalódtam már, de, ha teszt nem mutatja még ki és szerdán elmennék orvoshoz vagy esetleg holnap az még korai, vagy ő már megtudná mondani, hogy van e baba? Hosszúak a ciklusaim 31-33naposak.

2012. dec. 10. 11:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
fel tudnád rakni az összes teszted meg a dátuot h mikor tesztelted őket??
2012. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
köszi :)...már kezdődnek nálam a rosszul létek is :) uh érzem h ott van :)
2012. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Próbálok képet készíteni.
2012. dec. 10. 12:14
 14/51 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen lett nem várt előtt 4 nappal...


amúgy szerintem tuti babás vagy csak később fogant!!!


csinálj egy facelle tesztet, egy( rossmanosat )

annak már nagyon erősnek kell lennie!!


szóval én elmennék és vennék egy olyan tesztet!

2012. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

oké!


és tényleg ajánlom a facelle tesztet!!!

400 ft körül van és megbízható és nagyon érzékeny, tehát annak már nagyon erősen kell majd mutatnia a 2. csíkot!

2012. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

nem kell elsietni a dolgot, úgysem változik semmi, csak türelem kell.:)


Holnap reggel tesztelj egy új fajta tesztből, amit eddig még nem használtál.

2012. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
nem várt előtt 4 nappal teszteltem, halvány, de egyértelmű pozitív lett. Mikor nem jött meg, másnap!!! el mentem dokihoz. Hasi ultrahangon is látta a petezsákot! Itt nincs hüvelyi. Azóta 10 hós a fiam. Én a gabriella tesztet ajánlom. Igaz 8-900 forint. De megbízható. Nem kellett 5-10 percet várni. Azonnal látszott ahogy elért odáig a vizelet. 1 hét alatt 4-et csináltam, mind pozitív lett. Ahogy a te teszted nézem, bizony ez is pozitív! :) Szorítok!
2012. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

[link]


Dec.8-i nem látszik a fényképen, de a mai is alig, max ha fény elé tartom, csak úgy nem tudtam lefotózni :( Nem meggyőzőek.

2012. dec. 10. 12:31
 19/51 A kérdező kommentje:

Facellet hol lehet kapni?


Gabriellt teszteltem 8-án azon is csak nagyon nagyon halvány lett, ma már lefotózni se tudom , mert nem látszik a képen.

2012. dec. 10. 12:34
 20/51 A kérdező kommentje:
Látom fentebb írtad, hol lehet kapni akkor ma veszek és vagy holnap reggel vagy holnapután tesztelek vele egyet.
2012. dec. 10. 12:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!