Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikailag 5hetes terhes...

Klinikailag 5hetes terhes lennék, teszt nem igen mutatja, de orvos láthatja?

Figyelt kérdés
November 5-én volt az utsó mensim első napja, december 6-án kellett volna megjönnie, ma lenne az utolsó napja. december 7-én egy nagyon nagyon halványat teszteltem. Másnap is teszteltem kettőt is mindegyiken csak ha nagyon néztük a párommal akkor látszott. Tesztre már nem igazán költenék, mert sokat csalódtam már, de, ha teszt nem mutatja még ki és szerdán elmennék orvoshoz vagy esetleg holnap az még korai, vagy ő már megtudná mondani, hogy van e baba? Hosszúak a ciklusaim 31-33naposak.

2012. dec. 10. 11:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ne éld bele magad, nekem ezek nem tűnnek pozitívnak. de bármi lehet, amíg nem jön meg.

lehet, van valami, de lehet vmiért nem indult be a terhesség, nem sikerült a beágyazódás, és nem emelkedik a hcg-d.

nekem a mensi kimaradás utáni 3. napon du. kiabált annyira + volt vmi tök gagyi teszt.

2012. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

szerintem majd 2 nap múlva tesztelj még 1-et és abból többet megtudunk...akkor már tényleg erősnek kell lennie a tesztnek, ha nem, valószínűleg elkezdődött vmi de sajnos vége is szakadt...ha viszont erős lesz a csík lehet nagyon örülni:)))


drukkolok!!!!

2012. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

újból megnéztem a teszteket és egy dolog aggaszt h a dec 10.-ei halványabb mint a 7.-ei....


meg 3 nap alatt jobban kellett vna erősödnie szerintem


ne legyen igazam

2012. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a sok sok választ, már kezdek róla letenni, de még egyet tesztelek majd a héten. Mindenképp megírom mi lesz a vége.


Jó babavárást akinek aktuális és sok sikert a többi reménykedő társamnak :)

2012. dec. 10. 12:44
 25/51 A kérdező kommentje:
Igen halványabb én is ettől tartok... de ha nem marad meg, biztos oka van, de legalább végre egy kis reményke megjelent két év után. Nekem ez a pár nap kaland is már egy nagy boldogság :)
2012. dec. 10. 12:45
 26/51 anonim ***** válasza:

eszembe jutott még annyi hogy ugyan olyan tesztel tesztelj mint amit már csináltál, hisz az ugyan olyan teszteket lehet csak össze hasonlítani igazán, a dec 7.-ei teszted milyen ?

én azzal tesztelnék újra, és azt korrektűl össze tutdo hasonlítani, ugyanis két 25-ös teszt is más időbe mutathatja ki a terhességet hiába 25-ös mindkettő...nem tudom érted e mit akarok mondani ? :)

2012. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Igen értem, az DM-es X-epil volt mindig ezt vettem, ha késtem.


Egyébként most vettem észre egy kis furcsaságot a mellemen. Eddig csak fájtak és néztem mert sokat hallani róla, hogy sötétebb bimbóudvar meg ilyenek. Nos nekem most ilyen kis dudorok nem tudom hirtelen milyen mirigyek jelentek meg a mellbimbó udvarán és picik és kemények, napok óta figyelem de eddig csak max ha fáztam akkor láttam ilyet de akkor nem volt kemény. Lehet ez is jel, de mivel sose voltam terhes nem tudom milyen változások mennének végbe az én testemen. Ugye mivel mindenki más.

2012. dec. 10. 13:12
 28/51 anonim ***** válasza:

akkor szerintem holnap azzal tesztelj...az a 4 nap rengeteg ha naponta duplázódik a hcg....szóval bizzunk benne h jó erős vonalad lesz!

ha erősebb mint a dec 7-ei akkor szerintem minden oké


majd írj!!! drukkolok!

2012. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek pozi tesztek, csak türelem! :) Én a helyedben a Clearblue-t próbálnám ki, nem az mutatta ki a babát először és ez is volt a legerősebb mind közül!

35 hkm

2012. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
igen a Clearblue tényleg jó teszt de annak a csíkja is alapból erősebb lesz mert elég érzékeny teszt, szóval össze hasonlításnak nem igazán jó..
2012. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!