Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőknél, h terhességnél mindent...

Nőknél, h terhességnél mindent a hormonokra fognak az mennyire valódi?

Figyelt kérdés
pl Nővérem terhes. Én még sosem voltam az szóval elnézést ha kötekedőnek tűnök de számomra rájátszásnak tűnik a viselkedése. Pl ez a "most azonnal húst kívánok" és akkor rohanni kell húst venni. Nem terhesen is van h vmit megkívánok de senki nem tulajdonít neki nagyobb jelentőséget.
2013. febr. 18. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Hiszti. Nagyon szegény embereknél is sorra születtek a gyerekek. Teljesen mindegy volt, hogy bélszínt vagy krémest "kívánt" volna mindennél jobban a kismama. Kihasználja, hogy megteheti.
2013. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy miért kell ennyire tulzásba vinni a terhességet. En is voltam terhes, és nagyon kivàntam a kovàszos uborkàt, de nem ugy, hogy jajj most rögtön.
2013. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel minden nő ezt csinálhatná, hiszen menstruáció előtt/alatt is kívánós az ember...
2013. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de jobban kívántátok olyankor a kaját, mint amúgy? nekem ez a fura..
2013. febr. 18. 18:51
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Hiszti amivel csak rájátszik a terhességre. Nagyanyáink is voltak terhesen még sem rinyáltak ennyi. Ja mert akkor nem volt divat, ma meg már az.
2013. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Régen nem is hallottak a hormonok létezéséről. Volt, hogy valamit megkívántak. De ha nem volt, akkor nem csináltak belőle ügyet.

Néha én is megkívántam a terhességeim alatt valamit, de nem fogtam a hormonokra.

A mai terhes nők mindenért hisztiznek.

2013. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Egyik unokanővérem férjének éjfél után kellett felkelni és menni a Tesco-ba grillcsikéért, mertu.nővérem akkor és ott azt kívánt!
2013. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja igen nem tudtak a hormonok létezéséről, ezért nem is működöt nekik :)
2013. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség, hogy régen nem volt ilyen. Csak mivel akkor pl nem ismerték a grillcsirkét, nyilván nem azt kívánták, hanem az olyan ételeket amiket ismertek.

Én ugyan nem fogtam semmit a hormonokra, és nem is küldtem a férjem éjfélkor sehova, sőt mindent kihánytam, de a kólát állandóan kívántam. A nagyanyám nyilván nem, mert akkor nem volt.

2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

De van olyan, h veszélyes ez a megkívánósdi.

Ha 1 kismama nagyon megkíván valamit, és nem kapja meg, el is vetélhet.

Nekem nővérem volt így. Kórházban volt megfigyelésen, és az ablakból látta h valaki jóízűen ette a dinnyét. Kérdeztük, hogy vegyünk neki? Azt mondta, h áá nem fontos.

Végül az lett az eredménye, h majdnem elvetélt. :/

Nem mondom, tényleg van aki nagyon rájátszik, viszont nem érdemes próbálgatni a dolgot, mert tényleg lehet veszélyes ez a dolog. :/

2013. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!