Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőknél, h terhességnél mindent...

Nőknél, h terhességnél mindent a hormonokra fognak az mennyire valódi?

Figyelt kérdés
pl Nővérem terhes. Én még sosem voltam az szóval elnézést ha kötekedőnek tűnök de számomra rájátszásnak tűnik a viselkedése. Pl ez a "most azonnal húst kívánok" és akkor rohanni kell húst venni. Nem terhesen is van h vmit megkívánok de senki nem tulajdonít neki nagyobb jelentőséget.
2013. febr. 18. 18:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom azért nem véletlenül volt előtte sem a kórházba, elég hihetetlen.
2013. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
én sem értem h miért a dinnyétől vetélt volna el, ha eleve kórházban volt...
2013. febr. 18. 19:17
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Elvetélt, mert nem kapott dinnyét? Te sem jártál biológia órára.
2013. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg majdnem elvetélt, mert nem kapott dinnyét, akkor jobb is lett volna. Az ilyen ne szaporodjon!
2013. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
81%
Régen nem a hormonokat emlegették, hanem "kívánós" volt a kismama. Amikor valaki egy bizonyos ízre vágyik, a szervezete ezzel jelzi, hogy valami hiányzik neki, valamire szüksége van. Olyasmiknek az ízét kívánja, amik tartalmazzák azt a bizonyos dolgot. Tehát azért ez nem csak hiszti. Másik dolog, amit a kérdező nem említ, hogy azért a hormonok is elég furcsa dolgokat tudnak produkálni nem csak terhességnél, de például amit bármelyik nő megtapasztalhat, a mensinél is. Vannak érzékeny és kevésbé érzékeny nők persze, de olyan hangulatingadozások is előfordulnak, hogy néhány nappal később az illető is csak ámul a saját viselkedésén.
2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%

Mint volt terhesnő nekem úgy működött, hogy folyton kívántam valamit. Szóval volt két lábam, kezem amivel becserkésztem azt a tál epret, eperlét vagy épp a fürdő páromat... :)

Lehet kívánni bármit ami nem ártalmas meg KÉRNI de nem kell másokat ugráltatni, főleg nem KÖVETELNI.

2013. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Az a vicc, hogy világéletemben úgy működtem, hogy rákattantam egy kajára és hetekig nagy menyiségben ettem.

A szüleim is mesélték, hogy "emlékszel, amikor állandóan lazacot kellett vanni?", illetve apám azért ültetett almafákat, mert napi 1-2 kg almát megettem egy időben és így volt olcsóbb.

Szóval a terhesség nálam nem okozott látványos változást ilyen szempontból.

Az már inkább, hogy emiatt tettem le a cigit és néhány hónapig olyan bitang ideges voltam az elvonás miatt, hogy ihaj. Az se segített, hogy szolidaritásból a férjem is letette, így ő is ideges volt :)

2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
:D igen ez általában így van. Én is voltam már terhes s nem voltam túl könnyű esett. Biztos hogy a hormonok is közre játszottak, de mi tagadás jó érzés volt hogy annyira figyelnek rám és lesik minden kívánságomat. Most pedig én vagyok az aki egy 18 hós babuci kívánságát lesi. De ez így van jól.
2013. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

ha a mensit veszem alapul, akkor igen, simán betolok egy hűtőnyit kaját előtte való nap. de nem ölöm meg a páromat fekete özvegyként mert nem rohan a mcdriveba csirkés burgerért hajnali kettőkor. :)


amúgysem vagyok egy drama queen, remélem a terhesség alatt is normális maradok. előtte majd felkészítem a páromat mindenre, és az első hisztinél le fog csapni mint a taxiórát. nem szeretném később megbánni a viselkedésemet, és mivel én hormonbolond leszek, így kell egy külső kontroll, aki segít épeszű lénynek maradni.

2013. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
A grillcsirkés vagyok. Unokanővérem esetében nem az a hihetetlen, héjszaka megkívánta a csirkét. Hanem az, h képes volt a férjét felébreszteni és beküldeni a 40 km-re lévő tesco-ba. Ez szerintem csak egy nagy hiszti és csúnyán kihasználta a férjét.
2013. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!