Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőknél, h terhességnél mindent...

Nőknél, h terhességnél mindent a hormonokra fognak az mennyire valódi?

Figyelt kérdés
pl Nővérem terhes. Én még sosem voltam az szóval elnézést ha kötekedőnek tűnök de számomra rájátszásnak tűnik a viselkedése. Pl ez a "most azonnal húst kívánok" és akkor rohanni kell húst venni. Nem terhesen is van h vmit megkívánok de senki nem tulajdonít neki nagyobb jelentőséget.
2013. febr. 18. 18:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
56%

:DD persze van valamennyi valóság alapja a hormonok "játékánk" én annyit bőgtem ,amennyit egész életemben soha:DDD

Kivánós is voltam egy-egy ízt kívántam meg...és igyekeztem mielőbb hozzájutni :)) de nem volt annyira extrém a helyzet.

Talán csak,amikor majd meghaltam egy kis házipálinkáért:))..csak egy kortyot akartam a számban tartani,annyira vágytam a csípős izére vagy magam sem tudom miért a pálinkára.)))

De a nagymamám mesélte,hogy ilyen pálinkás esete neki is volt egyszer..pedig ő sem ivott alkoholt szinte soha:))

Volt mákos sütis időszakom,és savanyús-csípős időszakom:)

A savanyú iztől elmúlt kicsit az émelygés,ami szinte végig kísérte a terhességemet...

Szóval...túl is lehet lihegni a dolgot ,de azért normális mértékben jelen van a kívánósság szerintem:)

2013. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18%

Ugyan már, az az oka, hogy régen a házasság után természetes volt a gyerekszülés, ma meg ha szül egy nő, úgy csinál, mintha micsoda nagy tettet vitt volna végig.

A családnak már lapos kúszásban kell közlekedni, mert "őfelsége" terhes, kívánós, stb. Borzasztó!

Pedig épp a szülés az, amihez semmi végzettség nem szükséges, lsd. nem idén barnult, 2 elemit végzett családokban 8-10 gyerek.

Én azért nem is tisztelek valakit, mert szült egy gyereket, az néhány óra az ember életéből. HA becsületesen, szeretetben FELNEVELI! Majd akkor tisztelni fogom.

De azért, mert terhes? Na ne!!

2013. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is kismama vagyok, nagyon kívánós voltam az elején. A férjem megvett nekem mindent, amit előre kitaláltam. De éjszaka azért ő sem kelt fel és rohant azonnal a boltba. Sokszor nem is mondom, ha valamit nagyon szeretnék. Nem szeretném, hogy más ettől rosszul érezze magát! Örülök neki, ha valami olyan kaja van mondjuk anyuméknál, amit éppen nagyon megkívánok. De bajom sincs vele semmi, ha nem kapom meg, elmúlik. Holnap már teljesen mást kívánok. :)
2013. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!