Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MOST MIT CSINÁLJAK? Ti elmonda...

MOST MIT CSINÁLJAK? Ti elmondanátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Holnap van a férjem 35. születésnapja és ma pozitívat teszteltem. Elvileg ez így egy örömhír, viszont nekünk 3. babánk lenne...


A meglévő 2 gyermekünk is még kicsi, én nagyon szerettem volna 3.-at, de a férjem kevésbé. Szereti ő is a gyerekeket, nagyon jó apa, nem is erről van szó. Csak azt mondja sem anyagilag sem energiában nem bírnánk a 3 gyereket és nem akarja, hogy a házasságunk is rámenjen mert nem lenne időn egymásra (így sincs túl sok az biztos...)


Szóval mit tegyek? Adjam oda neki holnap a tesztet szülinapi meglepetésként? Csak attól félek, hogy rosszul sülne el és nem meglepi lenne belőle, hanem sokk, esetleg veszekedés, szóval nem szeretném elrontani a szülinapját:( Elvetetni biztos nem fogjuk, szóval nem küldene abortuszra nem arról van szó, de az nekem nagyon fájna ha nem örülne neki, márpedig az elmúlt napok beszélgetései alapján ő most semmiképp nem akarna most még egy babát, esetleg talán 5-6 év múlva.


Ti mit tennétek a helyemben?



2013. márc. 16. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
7 es vagyok óó:(( Hát nekem levette a doki a spirált, babóka meg növekedett szépen rendben. 40.hétre szültem 4100 grammal 59 cm mel:) Semmi baja, makk egészséges:)
2013. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
én azt csinálnám hogy miután a vendégek elmentek akkor beszélnék vele és mutatnám meg neki a tesztet :) 3is fog örülni. Apám mikor megtudta hogy jön a 4. akkor majdnem elbőgte magát :) pedig tesóim között nincs nagy korkülönbség a legtöbb 16hónap volt :)
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám ma.

Egyrészt azért, mert ha vársz pár napot, akkor úgyis ezen fogsz kattogni és ha ismer, úgyis észre fogja venni, hogy valami bánt.

Másrészt pedig, mivel nem azt mondta, hogy egyáltalán nem akar gyereket, így lehet, hogy az első sokk után nagyon is örülni fog.

2013. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én a szülinapja utáni nap mondanám el, nem "tenném tönkre" a szülinapját, meg feszültség a vendégek előtt... Utána majd higgadtan megbeszélitek.
2013. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Megmondaná az a nagyokos aki lepontozott hogy miért tette???? A kérdező aggodalmára válaszoltam, mi ezen a lepontozni való??? Okostojás...
2013. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülinapja után add oda,ha tudod,hogy nem élvezné a szülinapot,ha ma odaadod,szülinapján tuti ne sőt csinálj még egy tesztet mert 1 teszt nem teszt
2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
képzeld mi akarunk 3 .bab és úgy néz ki 4 i lesz,mivel ikreket várok.Én telon mondtam meg rögtön páromnak,mivel bevérzés nél derült ki.ő sokkot kapott de estére örült neki:)Nekem a kicsi épp 2 lesz mikor a babók meglesznek...
2013. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Jaj csajok, köszi a sok tippet!


Na elmondtam a férjemnek....

Első szava az volt: úristen!!! De ez hogy lehet?


Majd átölelt és azt mondta, hogy ha jönni akar hát jöjjön:)Azóta eltelt másfél óra és erről beszélünk, és azt hiszem örül neki:) Csak egy kicsit aggódik az anyagiak miatt, meg hogy hogy fogjuk bírni mert sajnos segítségünk nincsen, de megoldjuk!


Szegénykém már azóta 2x megkérdezte, hogy nem lesz-e baja a babának a spirál miatt:) és azt is mondta, na ezt a szülinapját sem fogja soha elfelejteni:)


Most azért már kicsit bánom, hogy mégsem a szülinapján mondtam el, mert azért jól sült el, de talán jobb volt ez így.


Köszi a segítséget!

Azt hisze egy kicsit túlparáztam:)

2013. márc. 16. 18:26
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ennek őszintén örülök! Ez afféle előszülinapi ajándékként is felfogható. 1. voltam
2013. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
7es vagyok :))) hát ez isteni, gratulálok, minden jót nektek!!!
2013. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!