Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MOST MIT CSINÁLJAK? Ti elmonda...

MOST MIT CSINÁLJAK? Ti elmondanátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Holnap van a férjem 35. születésnapja és ma pozitívat teszteltem. Elvileg ez így egy örömhír, viszont nekünk 3. babánk lenne...


A meglévő 2 gyermekünk is még kicsi, én nagyon szerettem volna 3.-at, de a férjem kevésbé. Szereti ő is a gyerekeket, nagyon jó apa, nem is erről van szó. Csak azt mondja sem anyagilag sem energiában nem bírnánk a 3 gyereket és nem akarja, hogy a házasságunk is rámenjen mert nem lenne időn egymásra (így sincs túl sok az biztos...)


Szóval mit tegyek? Adjam oda neki holnap a tesztet szülinapi meglepetésként? Csak attól félek, hogy rosszul sülne el és nem meglepi lenne belőle, hanem sokk, esetleg veszekedés, szóval nem szeretném elrontani a szülinapját:( Elvetetni biztos nem fogjuk, szóval nem küldene abortuszra nem arról van szó, de az nekem nagyon fájna ha nem örülne neki, márpedig az elmúlt napok beszélgetései alapján ő most semmiképp nem akarna most még egy babát, esetleg talán 5-6 év múlva.


Ti mit tennétek a helyemben?



2013. márc. 16. 13:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy örültök! Hidd el, nagyon boldogok lesztek! (Nekünk 8 és fél év leforgása alatt lesz 6 gyerek, nagyon boldogok vagyunk, és most sem csinálnánk másképp!) És a harmadik gyerek kifejezetten megéri anyagilag! :-) Sok boldogságot Nektek!
2013. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!