Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Értelmeznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]



32 naposak a ciklusai, bár a múltkor valami miatt 35-re nyúlt. Vettem ovu tesztet, tegnap volt a 16. napom, azt írták benne, hogy akkor kezdjem a tesztelést. A ciklus.hu

szerint holnap lenne pé-m. Ezek a tesztek szerintem tök egyformák. Nem kellene erősödnie vagy halványodnia? Biztos, hogy ovu előtt állok és nem után?

A hőmet csak néhány napja kezdtem mérni, de stagnál. Ovus görcseim 2-ától vannak elég gyakran. Tojcsi nyák már 3 napja nincs, előtte volt.



2014. jan. 6. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/202 A kérdező kommentje:

Kedves 18.as!

Úgy örültem a kommentednek, mert épp így gondoltam én is. Este 11 után olyan szinten fájt a bal petefészkemnél, hogy csak na kb. 20 percig, aztán csak tompábban. 1000%-ig biztos voltam benne, hogy akkor most lehet. De a reggeli hőm még mindig 36,5. :((( Kész....

2014. jan. 8. 15:22
 22/202 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Nekem azt mondta a dokim,hogy ne hőmérőzzek, mert magamat idegelem csak. Én szerintem na hajnalbsn volt ovud azert is görcsölt a hasad. Nekem is akkor nyilal egy hatalmasat. Az ovuteszt akkor halvànyodik , ha lh csúcs van és onnan 24-36 óra a petekilökődés. Ami stimmel, mert tegnap halvànyodott. Ma legyetek együtt a pàroddal!
2014. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/202 anonim ***** válasza:
Amúgy digitàlis a hőmérőd?
2014. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/202 A kérdező kommentje:
Nem, higanyos.
2014. jan. 8. 15:49
 25/202 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél digitàlisat! A higanyos sokszor téved. Elég ha nincs rendesen leràzva. Anno ên is azzal mértem aztàn ràjöttem hibàs. De ezt félretéve szerintem most lehet az ovud ;)
2014. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/202 A kérdező kommentje:

A mostani teszt is 2

csíkos, de a T csík még fele olyan erős sincs. Igazad lehet. Bár már az is megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy nem volt/lesz :(

Ha nincs ovu akkor is ugyanúgy jön meg?

Akármikor dokinál voltam, mindig látott érett/érésben lévő tüszőt.

Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi hőmre. A neten néztem görbéket és ahol nincs esés-emelkedés, ovu se nagyon volt...

2014. jan. 8. 19:22
 27/202 anonim ***** válasza:
Attol a mensi ugyanugy meg kell, hogy jojjon. De ne legyen îgy! Ha làt a doki tuszot az a biztos. Nalam is koveti minden honapban megse sikerult meg a babo. Nekem volt olyan lehetetlen gorbem nem hittem el, hogy van peteeresem. A doki nezte uh-n es utanna vervetel erositette meg, hogy volt ovu! Szoval ne gorcsolj a testunk nem gep. Tiszta szivbol szoritok nektek!
2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/202 A kérdező kommentje:

Ma reggeli hőm szintén 36,5. !

Megáll az eszem!

Jó a hőmérő, este direkt néztem, mert akkor magasabb a hő, de akkor is csak 36,7ig ment fel (4 nappal korábban ugyanekkor 37,2 is volt).

Azt hiszem, most kellene feladnom ezt az egészet, mert ha eddig nem görcsöltem rá, ezután tuti fogok.

Csak annyi miatt viszont tovább mérem, hogy lássam a saját testem viselkedését.

Ha sokáig nem jön babó esetleg, akkor meg a dokinak gondolom segítek a diagnózisnál, ha ciklusok görbéit viszem.

2014. jan. 9. 10:49
 29/202 anonim ***** válasza:
Remélem pozit tesztelsz és nem lesz rà szükséged! Mikorra nemvàrod?
2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/202 A kérdező kommentje:

Elvileg 21-re, de szerintem most is hosszabb lesz a ciklusom, ha még ezután lesz pé.

De nagyon köszi a biztatást! :)

Én is drukkolok Neked!

2014. jan. 9. 14:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!