Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kerdes de szeretnem...

Lehet buta kerdes de szeretnem ha megneztetek az uh kepet a babucimrol. Ti mit lattok a hatterben a baba mogott? Ti is lattok esetleg egy masik babat kirajzolodni a hatterben?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem toletek mert kulfoldon elek es nem olyan alapos itt a kivizsgalas es az uh es bizonytalan vagyok hogy esetleg nem-e ket baba van es a doki nem vette eszre a masikat.

[link]



2015. aug. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
4d-re meg nem tudok elmenni.. Az a vicc en is erre gondoltam es fel is hivtam vagy 5-ot.. Egyik sem fogad 24hetes kor alatt..volt aki 29hetestol fogadna. Arra hivatkoznak hogy a csontok meg nem annyira lathatoak meg a szovettel osszeolvad a baba vagyis nem lehetne latni a babat normalisan..
2015. aug. 12. 16:59
 12/76 anonim ***** válasza:
a baba feje a bal oldalon van , latom en is ,az a sotet , es a jobb felen is fejjel lefele mintha lenne egy baba , kivancsi vagyok en is , vegul mi is lesz. egy vagy 2 van e ... ird meg majd mi lett :D :D gratula
2015. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
Én is látom amit látsz, tényleg oda lehet képzelni.. Bár az nagyon durva lenne ha tényleg baba es a doki nem vette észre! Gratulálok 😊
2015. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
en is latom most amit mondsz , hat a rendes baba az a bal oldalon van , nem ? mind ahogy irtam ugy latszik mintha a jobb oldalon is lenne egy baba , de ahogy irod te , ugyis latszik a kepen
2015. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
Koszonom Lanyok! :) most mar megjott a batorsagom szolni a dokinak, koszi hogy ennyien lattatok.. Szeptember 1.-en kell mennem megint hozza es most mar tenyleg szolok keressen masik babat is hatha..amugy ez a neni meg a szivhangot sem hallgatta meg egyszer sem csak mutogatta hogy ott ver a szive es max a meretet lemerte es kesz is voltunk..a leghosszabb uh 1perces volt.. :/ meg 6hetesen.. Pedig utoljara most voltam egy hete nala es meg kerdeztem is hogy esetleg lehet-e tudni a nemet a babanak.. Erre o azt mondta ilyenkor meg nem biztos meg korai.. :/ na ilyen dokim van.. De ha megint ilyen lesz a no es esetleg nem keres masik babat akkor hazamegyek szeptember kozepen es kideritem maszek rendelesen hogy van-e masik baba..
2015. aug. 12. 17:32
 16/76 anonim ***** válasza:
Nahát, mintha tényleg lenne mégegy baba, bár érdekes, hogy a doki eddig nem vette észre! Mindenképp írd majd meg, hogy hány baba van, mert már én is nagyon kíváncsi lettem!
2015. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
Mostmár én is kíváncsi vagyok, követem az eseményeket, de mindenképpen gratulálok :) :)
2015. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
Koszonom Lanyok :* :) megirom mindenkeppen mi volt :)
2015. aug. 12. 17:59
 19/76 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 hetesen még a "mogorva néni" is észrevenné, hisz ez a munkája.

De én is nagyon kíváncsi vagyok, van-e még egy baba. Látom, mire gondolsz amúgy.

2015. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
Durva lenne ha kiderülne!! De látom amit látsz :)
2015. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!