Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kerdes de szeretnem...

Lehet buta kerdes de szeretnem ha megneztetek az uh kepet a babucimrol. Ti mit lattok a hatterben a baba mogott? Ti is lattok esetleg egy masik babat kirajzolodni a hatterben?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem toletek mert kulfoldon elek es nem olyan alapos itt a kivizsgalas es az uh es bizonytalan vagyok hogy esetleg nem-e ket baba van es a doki nem vette eszre a masikat.

[link]



2015. aug. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim válasza:
ide írok, hogy tudjam követni az eseményeket:D
2015. aug. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
Érdekes, tényleg olyan mintha... Drukkolok:)
2015. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, mi lesz:) Miert nem mesz at masik dokihoz, ha amugysem vagy vele megelegedve? Es akkor mindegy, hogy mit lat a kartyan a neni:) Hebammehoz is koran van meg egy picit ugyan, de ugyis be kell jelentkezni, szolhatnal, hogy elobb szeretnel idopontot, es a kennenlernenen nezze meg o is a szivhango(ka)t, hatha csak massal tevesztetted ossze. Ket gyors szivhangot hallasz amugy?
2015. aug. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:

mindket szivhang gyors.. A sajatomat is megtalalom es az lassu es hallani meg suhogast is szerintem az a koldokzsinor . Az az erdekes hogy egyszer mindkettot hallani erosen es egymastol tavol majd egy-ket nap mulva az egyik halkabb aztan megint hallom ..de ha erosen hallom akkor direkt tobbszor visszamegyek egyik-masik oldalra hogy nem-e a baba gyorsan mozog es igy lehetseges-e .. De

Nem mert akkor mindket oldalon folyamatosan hallani.. Fel is vettem a hangokat..de ketelkedem .. Valamiert hiszem a 2babat aztan meg mikor halkabb akkor megint nem .. De hat ez a foto olyan fura.. Lehetseges hogy megviccel az egesz?

2015. aug. 13. 07:23
 35/76 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, minek jár valaki olyan orvoshoz, akit annyira inkompetensnek tart, hogy nem tud megkülönböztetni egy babát kettőtől. Ha két baba lenne, azt már észrevették volna.
2015. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
80%
Meglepődnék, ha ennyi idős terhesen derülne ki, hogy nem egy baba van. Korábbi UH-kon (főleg az elején) semmi gyanús nincs?
2015. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:

Elnézést, ha most lelohasztom a lelkesedést, de az ikerterhesség nem ilyen...

Én vártam ikreket és egy babát is.


12 hetesen derült ki az ikerség, és akkor már egyértelműen kalimpált két kis kéz, két kis láb. Előtte 6 hetesen voltam orvosnál.


Jó egészséget kívánok nektek!

2015. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
Ez mar a masodik dokim.. Az elsohoz nagyon nehez volt idopontot kernem azert jarok ehhez mert itt kaptam.. Az elso dokinal pl. Leghamarabb 12hetes terhesen kaptam volna idopontot.. Azert ilyen nehez a helyzet mert ahol lakom tobb mint 100ezren lakjak es ahhoz kepest keves a doki.. :/ a mostanit is 20km-rrel arrebb talaltam meg.. Sajnos ez van.. Itt nem veszik komolyan a terhesseget .. Meg down kor szuresrol sem tudok.. Itt vedonok sincsenek.. Kb semmi az uh-n kivul :/ majd szules utan jar hozzam egy hebamme es ennyi lesz ... Ahogy irtam meg szivhangot sem hallgattunk .. Itt ez vagy nincs vagy tenyleg ennyire szar a doki .. Fogalmam sincs.. A lanyomat meg otthon szultem , otthon teljesen mas az egesz .. :/
2015. aug. 13. 09:33
 39/76 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Pont valamelyik nap olvastam a kisbaba naplóban, hogy 18-19 hetes Uh-n vették észre a második babát... érdekesek ezek a dolgok! :D tiszta izgi nagyon szorítok és várom én is a fejleményeket!!! Üdv 25 hkm :-)
2015. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
Oh , az durva .. En is elolvasnam azt, be lehet ide linkelni vajon a cikket?
2015. aug. 13. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!