Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kerdes de szeretnem...

Lehet buta kerdes de szeretnem ha megneztetek az uh kepet a babucimrol. Ti mit lattok a hatterben a baba mogott? Ti is lattok esetleg egy masik babat kirajzolodni a hatterben?

Figyelt kérdés

Azert is kerdezem toletek mert kulfoldon elek es nem olyan alapos itt a kivizsgalas es az uh es bizonytalan vagyok hogy esetleg nem-e ket baba van es a doki nem vette eszre a masikat.

[link]



2015. aug. 12. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
én is két babót látok,tök izgiii :)és gratulálok:*
2015. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim válasza:
Kíváncsian várom, hogy egyedül vagy ketten osztoznak a pocakon! Jó egészséget kívánok a mamának és a babának/babáknak is :)
2015. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
Legyen már szeptember:-))
2015. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek! :) nagyon jol esnek a szavaitok :) mostanaban sokat aggodok.. Orulnek is meg nem is ha 2-en lennenek.. A nem is az azert mert ugye egy ikerterhesseg kockazatos.. A 2 baba meg oriasi ajandek :) de probalom magam nyugtatni hogy igy vagy ugy de minden a legnagyobb rendben lesz :) es tenyleg koszonom Nektek a biztato szavakat , nagyon-nagyon jol esnek :*
2015. aug. 28. 12:03
 55/76 anonim ***** válasza:

Meg mindig ket gyors szivhangot szoktal hallani?


En is nagyon varom mar, hogy vajon 1 vagy 2 baba lehet-e ott!

2015. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:
Egyszer hallom tisztan a ket szivhangot egyszer meg csak egyiket hallom igazan.. Nem tudom de lehet hogy a Dragam ennyire aktiv hogy neha az egyik oldalon van aztan meg hirtelen a masik oldalra megy at :) lehet kis Schumacher :D
2015. aug. 29. 08:43
 57/76 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kár izgulni, ha két gyerek lett volna, azt már észrevették volna. Nem a 20. században élünk.
2015. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolso.. Otthon szinte biztos vagyok benne hogy igy lenne..de az itteni orvosokban most valahogy nem bizok.. Teljesen mas a terhesgondozas.. Ezt onnan tudom hogy otthon mar szultem egyszer.. :) majd kiderul.. :) ahogy irtam a csajoknak egybol szolok ha kiderul barmi :)
2015. aug. 29. 11:46
 59/76 anonim válasza:

Szia!

Szerintrem nagy valoszinuseggel a ket szivhangbol az egyiknel a baba szivhangjat hallottad, a masiknal pedig a koldozsinort.

2015. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Szia! A koldokzsinor az egy suhogo hang.. Ami olyan ritmusban aramlik mint az en szivveresem.. Ugyhogy kizart hogy azt hallanam. Inkabb a baba vagy Schumacher vagy ketten vannak :D mast nem tudok elkepzelni .. :)
2015. aug. 29. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!