Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sorozatokat nézzek?...

Milyen sorozatokat nézzek? Veszélyeztetett terhes vagyok

Figyelt kérdés
Itthon vagyok táppénzen és eddig ezzel foglaltam el magam, míg párom haza nem ér, de már nincs ötletem mit nézzek. Ti miket szoktatok nézni?
2015. nov. 12. 08:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*Korona hercege, csak a mobil szövegfelismerője átírta!
2015. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Két pasi meg egy kicsi, Jóbarátok?

...én magam még a házépítős/átalakítós műsorokat is preferálom.

Kellemes időtöltést, és vigyázz magadra! :)

2015. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszöm mindenkinek az ötleteket! Írjatok még :)

Leírom amiket már láttam:

Mentalista, Dr. House, Bűbájos boszorkák, Szex és New York, Született feleségek, Grace Klinika, Jön a baba Hadas Krisztával, CSI, Jóbarátok


Dr. Csont 11. Évadát és a Vámpírnaplók 7. Évadát folyamatosan nézem, de 1-2 hetente van új rész.


Odaátot, Walking deadet, NCIS-t, Smallville-t elkezdtem, de nem jött be.


Így jártam anyátokkal, 2 pasi meg 1 kicsi a műröhögés miatt nem jön be.

Ja és nem szeretem a Sci-fiket, pl. Csillagkapu, Star Trek


Tudom nehéz eset vagyok, de ez az egyetlen ami lefoglal, néha könyvet is olvasok. Holnap kapom meg a Greyt, már alig várom.

Mindenkinek jó babavárást vagy babázást! :)

2015. nov. 12. 10:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Big Bang Theory/agymenők, illetve Family Guy, attól függően, hogy tudsz-e angolul.
2015. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Modern family - sitcom, bár azt nem tudom, hogy van-e benne műröhögés, mert nekem egy idő után fel sem tűnik, de ha jól emlékszem, ebben nincs.


House of Cards - eddig 3 évad van, 13 rész évadonként, politikai sorozat. Nekem nagy kedvencem, fordulatos, izgalmas, és imádom benne Kevin Spaceyt, igaz a 3. évad annyira már nem volt jó.


Sherlock - az angol sorozatra gondolok, évadonként 3 rész, de azok 90 percesek. Nagyon nagy kedvenc, igaz a 3. évad ebből sem annyira jött be.


The affair - karakterdráma, kis krimivel, szerelmi szállal, két nézőponttal. Mi a férjemmel nagyon szeretjük, egy-egy rész kapcsán jót tudtunk beszélgetni, most megy a 2. évad.


True detective - két évados, de teljesen különálló történetek, teljesen már szereplőgárda.


Hirtelen ennyi azok közül, amiket még nem néztél.

2015. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hú, eszembe jutott még egy régi kedvenc: Cold Case (döglött akták) - ez is krimisorozat, de nekem nagyon tetszett, ahogy egy-egy régi korszak hangulatát visszaidézték a jelmezekkel, zenékkel.
2015. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
Olvass könyvet, fejts keresztrejtvényt, varrj-köss-horgolj babaruhákat, babaholmikat.
2015. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
American Horror Storyt en imadom :D mondjuk en nem vagyok felos vagy izgulos :)
2015. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Walking Dead, CSI-helyszìnelők, Game of Thrones -Trónok harca, House of Cards, The 100, Breaking bad, Dexter, Agymenők (Big Bang theory)
2015. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kés alatt
2015. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!