Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sorozatokat nézzek?...

Milyen sorozatokat nézzek? Veszélyeztetett terhes vagyok

Figyelt kérdés
Itthon vagyok táppénzen és eddig ezzel foglaltam el magam, míg párom haza nem ér, de már nincs ötletem mit nézzek. Ti miket szoktatok nézni?
2015. nov. 12. 08:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg itthon voltam én is a Family Gay-t néztem. Utána viszont az Amerikai horror sztorit, nagyon kikapcsolta az agyam, addig se a magambajával vvoltam elfoglalva! Jobbulást és kitartást!
2015. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Trónok harcát feltétlen nézd meg, neten fent van az összes eredeti nyelven és magyar szinkronnal is, rettentő jó, lebilincselő filmsorozat.


Ezen kívül én a Dadust, Waczak szállót, Jóbarátokat, Palota ékkövét néztem, már ki tudja hanyadszorra :)

2015. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
The Killing - magyarul nem tudom a címét, de kb. 2 éve adta az m1 is
2015. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

én a Vészhelyzetet nézem. LEhet, hogy nem ez a legmegnyugtatóbb sorozat, főleg várandósan, de engem nagyon leköt.

13 hkm

2015. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!