Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Ami biztosan nem hìzlal. Erdekelne van e ilyen. Vagy esetleg csak kevesbe.

Koszonom elore is a segitokesz valaszokat


2016. júl. 4. 18:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

DE! HIZLALNAK. Es kiabalok. Mert nem ertitek.. nem ! NEM eszem tobbet ETRENDEM VAN.SEMMIT NEM CSINALOK MASKEPPEN. Nem vagyok morcos de ti a helyemben nemtudom mit reagalnatok? Mikor nem nasizom nem sutizek . Rizs, hus, salata, levesek, neha fozelek. Szoval amit mindig. Egy porszemnyi valtozas sincs. Ehesebb sem vagyok.:) bocsanat de nem csoda ha morcos vagyok, hiszem szinte megakarjatok magyarazni h nem hiztam...

46kg voltam most vagyok majdnem 55.

148cm vagyok. Mielott kapom h sovany vagyok. Nem vagyok az. :)

Latom amit latok. Erzem amit erzek. Es tapasztalom amit tapasztalok. Nem vagyunk gepen. Tizedjere is LEIROM HIZLAL! Engem hizlal kesz. Pont sajnalom , ha valakinek nehez elhinni, nem hizlal. Olyat is ismerek, aki nem hiszi el h valaki fogy a terhesseg alatt. Ne legyunk foldhoz ragadtak. Foleg ne kifogasoljunk 2orvosi velemenyt. Koszonom a gyozkodeseket. De nem a kerdesre valaszoltak nehanyan. Nem is ertekelem mindenki valaszat csak ha zoldet tudok adni.:) mindenesetre koszonom. :)

2016. júl. 4. 21:08
 22/33 A kérdező kommentje:
18# koszonom.:) folsav marad! :) E vitamin is. Grat a kicsihez
2016. júl. 4. 21:10
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Két dologtól hízhatsz. A hormonzavarodtól, amire kaptál norcolutot és a norcoluttól. Azt már csak félve jegyzem meg, hogy a magnézium, a progeszteron (norcolut) nem vitamin.
2016. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Tudom h a norcolut nem vitamin.

Engem komolyan hulyenek neztek.

Mar Bocsanat de inkabb hagyjuk.

Norcolut akkor hizlal ha huzamos ideig szedig. Nekem hat napig kell!

2016. júl. 4. 21:29
 25/33 anonim ***** válasza:
53%
De miért kell a norcolut? Itt ez a probléma gyökere. Azért kell, mert valamilyen hormonzavarod van, amihez valószínűleg nem is ért a nőgyógyászod, csak adja a norcolutot, amitől lesz megvonásos vérzésed, de a bajodat nem oldja meg.
2016. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem. Nics semmifele hormonzavarom. Akkor sokkal tovabb kellene szednem. Menzeszemmel sincs problema neha kapok(5-6 havonta) amikor megtelik a petefeszkem es a mehem folyadekkal

Sosem tapasztaltam hizast.;)

2016. júl. 4. 21:59
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha minden rendben van, akkor miért telik meg fél évente folyadékkal a méhed és a petefészked? Ennek nem tudják az okát, csak tüneti kezelést alkalmaznak. De élj csak homokba dugott fejjel...
2016. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Figyelj

1. nem ez volt a kerdes, valoszinuleg ha ez zajlik bennem 4eve akkor tudom mitol van .

2. Hormonvizsgalaton voltam 5szor az utobbi 2-3evben.

3. soha nem szedtem vitaminokat most igen es hiztam, KONYORGOM NE AKARJATOK MAR KIOKTATNI A SAJAT TESTEMROL ES PROBLEMAIMROL.

4. Olykor sok cisztam van es attol telik meg a petefeszkem folyadekkal.

5.elobb hiszek orvosnak. No meg a sajat testemnek. Tudom h nem zabalok. Nem eszek hizlalot. Nincs hormonproblemam! Fogamzsagatlot sem szedek. Soha nem is szedtem.

6.EGESZSEGES ELEK, csupan a cisztakkal gyulik meg a bajom!

7. Bosszanto h gyozkodni akartok, nem kepzelodom, es a korulottem elo emberek sem, az orvosok sem. Nem ez volt a kerdes. Ha nem tudtok valaszolni csak belekotni hagyjatok. Ne irjatok.

8. Nem vagyunk gepek ki igy reagal ki ugy.

:)

Remelem ertitek. Senkit sem szeretnek megbantani degondoljatok bele, mennyire bosszanto , ha nem a kerdesre valaszoltok es meg is hazudtoljatok a tapasztalataimat.

IGENIS LEHET HIZNI EGYES (!) VITAMINOKTOL!:)

azert a zold kezek mentek

2016. júl. 4. 22:14
 29/33 A kérdező kommentje:
Sosincs megvonasos verzesem a norcoluttòl. 6napig szedem utana egy hetre ra szokott idoben megjon. Elmegyek nodokihoz ha elmult es kesz.:) 30-31naposak a ciklusaim!normalis mennyisegu
2016. júl. 4. 22:15
 30/33 anonim ***** válasza:

Huha, szerintem én is le leszek pontozva, de akkor is leírom...

Rengeteg multivitamint nem tudok szedni, vagy rosszul leszek tőle, vagy hízok. Kisfiammal elevitet szedtem, borzasztó rosszul voltam tőle, de azt a terhességnek tudtam be. Csak hogy amint abbahagytam a vitamint semmi bajom sem volt, a hízás is megállt. Azóta több multi vagy terhes vitamint is próbáltam, kis tesót szeretnénk. Nem reklámozni akarok, de egyedül a femibion vált be eddig. Se rosszul nem vagyok, se nem hízok tőle. Az orvosom szerint a hízásért a B vitaminok felelősek, de szerencsére az emberek többségére nincs ilyen hatással. Kérdező én is a te táborodba tartozom! Bármilyen hihetetlen másoknak, én is híztam annak ellenére hogy nem zabáltam és kímélő ételeket fogyasztottam. Én a femibiont ajánlom neked, ha kipróbálod kérlek írd meg neked is bevált-e!

2016. júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!