Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Ami biztosan nem hìzlal. Erdekelne van e ilyen. Vagy esetleg csak kevesbe.

Koszonom elore is a segitokesz valaszokat


2016. júl. 4. 18:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Azoktol hizom tudom h nehez elhinni. Sokan hiznak a vitaminoktol.

Az orvosom is mondta , szoval ne haragudj nem kotekszem. De hulye nem vague UGYANUGY csinalok mindent MINT EDDIG. Teljes mertekben. Kiveve h vvitaminokat szedek. Most abbahagytam kivancsi leszek..

2016. júl. 4. 20:13
 12/33 A kérdező kommentje:

Egyebkent Nem vagyok mèg terhes. Azoknak irom akik valtig allitjak h nem a vitaminoktol hizom." Kedves utolso" szerinted nem tudom? Utana olvasas nelkul is tudom. De koszonom. Azert ment a zold kez.:)

Egyenlore erdeklodom. Ha arra kerul a sor , Bocsanat igen fontos reszletet hagytam le.

2016. júl. 4. 20:15
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen vitamin nem hízlal, így a terhesvitaminok sem.
2016. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha rád ilyen hatással van a komplex vitamin, akkor az összes ilyen hatással lesz, semmi érdemi különbség nincs közöttük. Így azt javaslom, simán szedj folsavat amellett, hogy sok zöldséget, gyümit eszel. Hidd el, hogy semmi hátránya nem lesz a babádnak, ha nem szedsz terhes multivitamint! A folsav viszont tényleg fontos már azelőtt, hogy megtudod, hogy terhes vagy! Ez az egy komoly! Pozi teszt után meg ráérsz a folsavat kiegészíteni szükség szerint megnéziummal, C vitaminnal, stb. - panasztól függően.


Mielőbbi babásodást kívánok! :)

2016. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Latom nem ertitek h semmi mason NEM valtoztattam . Elkezdtem szedni a vitaminokat es ra 1hetre mar 2kg pluszom volt.1honap utan Kb.7kg plusz. Na!

Most nem szedem, mindent ugyanugy eszek , edzek. Es ha fogyok..Akkor egyertelmu lesz. Es igenis hizlalnak unokanoverem is hizott. Anyukam is. Sogornom meg rengeteget.

2016. júl. 4. 20:35
 16/33 A kérdező kommentje:

Utolso. Koszonom szepen vegre valaki. A folsavat nem hagyom el sem az e vitamint de a B6es a magnezium nekem sok. Ha terhes leszek es muszaj lesz szedni fogom. De most maradok a ket elobbinel.

Gyumolcs zoldseg minden nap van ketszer! :)

2016. júl. 4. 20:38
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 gyereknél Femibiont szedtem.Mind2vel 13kg-t híztam,pedig a 2.-at végig feküdtem.

Egy ideje folyamatosan szedek vitaminokat és odafigyelek mit eszek, fogytam 8kg-t.Gondolom ha maga a vitamin hizlalna akkor hiába ennék egészségesen nem fogynék.

2016. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Jojo! Mindent értünk :) Ne legy ilyen morcos és ne kiabálj kerlek! (a nagybetűs írás az pedig az)

Na szoval nem rosszból írta sztem egyikünk sem amit irt. Én sem gondolom h mindenkire a vitaminok igyanugy hatnak. Remelem nincs igazam, de olyan is előfordulhat h nálad mar a b6 is lassulo emésztést segített elő. Hidd el tenyleg nem rosszból tanakodom ezen. Ahogy irtam és masok is, folsav kell, Czeizel bacsi kimutatta, azt semmiképp ne hagyd ki. A többi relatív lényegtelen a helyes táplálkozás mellett. Ha tervezed a babát akkor javaslom a ciklus közepétől menzeszig szedni a folsavat. Aztán ha megjön várni a kov ovut, ha meg nem akkor uton a baba. 9-10es kismama

2016. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
A vitaminok akkor sem hízlalnak.. Csak meghozzák az étvágyat és akkor az ember lánya zabál röndesen. Attól hízik. Én nem híztam terhes vitamintól egy dekát sem.
2016. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy czeizer endre 1 terhes vitamint szedek. 19-es voltam .
2016. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!