Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Ti ismertek ilyen terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Ami biztosan nem hìzlal. Erdekelne van e ilyen. Vagy esetleg csak kevesbe.

Koszonom elore is a segitokesz valaszokat


2016. júl. 4. 18:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

A kismamavitaminok összetétele nagyjából azonos, így nem igazán lehet mást ajánlani. Alapvetően a vitamin nem hízlal, mivel nincs benne kalória. Persze hatással lehetnek a komplex vitaminok egyes alkotóelemei olyan módon a test működésére, hogy hízik tőle. Tipikusan az étvágynövelés, de pl. a vas is van akinek szorulást okoz, van, akinek hasmenést és hasonlók. A kismamák is sokfélék, maga a terhesség is okozhat ugye hányingert, étvágytalanságot, farkaséhséget, kívánósságot, plusz a hormonváltozások lassítják az emésztést stb.

Szerintem csak puszta jóindulatból mondják, hogy ilyen mértékű hízást kizárt, hogy egy vitamin okozzon, hogy keress tovább, mert más állhat a háttérben. A ciszta sem normális, hiába gondolod, hogy az (nekem pl. sosem volt). De ha nem kérsz a tanácsokból, akkor ne szedj vitamint és kész. Elég a folsav és a d-vitamin.

2016. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Szia.

Mint irtam nincs mar hol keresni.

Tudom nehez elhinni, hogy manapsag valaki teszt erte , hogy megtudja mi is van, en most kivarom, vajon fogyok-e igy, hogy nem szedem tovabn.

Nem, nem gondolom normalisnak a cisztakat!...

Harcolok veluk h egyszer teherbetudjak esni ba szeretnek, ősszel állunk rá a témara.

Elszomorit , hogy itt iszonyat kevesen fogták fel a kerdest es, hogy nem kèrek a cáfáolasokból. Ismerem a testem, es igenis a vitamin tette, (orvosaim szerint b6 vitamin teheti)

Nem vagyok kismama, tehat terhessegrol nalam szo sincs.

2016. júl. 5. 08:05
 33/33 A kérdező kommentje:

Az lemaradt h kerek a tanacsokbol, de tiszteletben kell tartani es nem cafolni azt h en tisztaban vagyok-e a testemmel!

En nem ilyen kerdest tettem fel. Sehol sem latom ezt a kerdest.


(Pajzsmirigy problemam nincs, progeszteronhianyom sincs, homronzavarom.nincs es meg sorolhatnám)

2016. júl. 5. 08:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!