Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok így a babát?

Megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányunk és egy 15 hónapos fiúnk. Most becsúszott egy 3. Nem mostanra terveztük pár évet vártunk volna még.albérletben élünk egyenlőre, szeretnénk saját házat. Férjem havi 1500 euróut keres. 2 hónapja kezdett külföldön. Megtartanátok? Férjem azt mondta ez az én döntésem mert rám hárul a nagyobb feladat. Kicsit hisztisek a gyerekek de majd csak változik.
2016. aug. 24. 18:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
biztos hogy nem. 1500 euro az planktonfing.
2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
Kvázi-egyedülálló anyaként valószínűleg nem. Főleg ha ilyen lazán kezeled a kérdést.
2016. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Planktonfing kb 450 ezer Ft??? Plusz gondolom a kérdező is dolgozott, kap ellátásokat, van adókedvezmény, amit érvényesíthet, de, ha nem is, akkor GYES, plusz családi pótlék 48000 Ft 3 gyerekre... Ha nem álltok most az éhhalál szélén. Akkor később sem fogtok. Fél millió forintnak csak elégnek kell lenni havonta...
2016. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
A leírtak alapján én úgy vettem ki hogy Te megtartanád.Azt nem értem hogy miért titulálnak egyedülálló anyának azért mert a férjed dolgozik és Te vagy otthon a gyerekekkel.Szerintem a legtöbb normál családban így van, apuka dolgozik, anyuka gyereket nevel.Úgyis a Te döntèsed, mi itt sok mindenbe nem látunk bele, dönteni nem tudunk helyetted.Én megtartanám...nem régen szültem ès sajnos elképzelhető hogy a terhesség alatt kialakult betegség miatt nem lesz több babánk, pedig 3-at terveztünk.Mivel írtad hogy pár év múlva szerettetek volna amúgy is akkor nem értem hogy miért hezitálsz.Akárhogyan is döntesz minden jót kívánok Nektek!
2016. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

#3

Milyen adókedvezményt veszel igénybe te szerencsétlen, ha fater külföldön dolgozik? A 450 ezer meg három gyerekkel semmi. Ebből egy másfél szobás panellakást is csak egy 10 év alatt kuporgatnak össze.

2016. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
Jah meg azt írta a kérdező hogy ennyit kees nem azt hogy ennyit tud félrerakni/hazaküldeni.
2016. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
40%
Mivel nem vedekeztetek, szulj. Soha nem mennek abortuszra.
2016. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Mivel már ott van ezért igen. Eszembe se jutna megölni.
2016. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
@5! Legjobb tudomásom szerint én sem szerencsétleneztelek le, és neked sem kéne, mert nem csak apuka van ám...Mivel a CSED és a GYED adóköteles, ezért képzeld, abból érvényesíthető adókedvezmény, még, ha teljes egészében nem is tudja kihasználni az ANYUKA. Persze, ha van megfelelő, munkában eltöltött ideje. Legrosszabb esettel számolva (ha nincs csak GYES), akkor van szó kb fél milliós BEVÉTELRŐL, és nyilván nem tudom mennyi a kiadásuk, ezért írtam, hogy neki kell látni, éhen halnak-e, vagy sem. Nem mellesleg le kell ám szállni a magas lóról, mert Magyarországon vagyunk, és sajnos nem mindenki él milliókból (de még félből sem!) 3 gyerekkel. Ja, még mielőtt még szerencsétlenebbnek néznél, közlöm, hogy egy gyerekem van, az is még pocakban, és van fél millió a BEVÉTEL, csak nem bírom, ha mást anyagiak miatt heccelnek, vagy engem a semmiért lesuttyóznak! ;)
2016. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

"Azt nem értem hogy miért titulálnak egyedülálló anyának azért mert a férjed dolgozik és Te vagy otthon a gyerekekkel."


- A férj megjegyzése alapján nem csak erről van szó.

2016. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!