Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok így a babát?

Megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányunk és egy 15 hónapos fiúnk. Most becsúszott egy 3. Nem mostanra terveztük pár évet vártunk volna még.albérletben élünk egyenlőre, szeretnénk saját házat. Férjem havi 1500 euróut keres. 2 hónapja kezdett külföldön. Megtartanátok? Férjem azt mondta ez az én döntésem mert rám hárul a nagyobb feladat. Kicsit hisztisek a gyerekek de majd csak változik.
2016. aug. 24. 18:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%

9es

Forintban lehet h fel milla a keresett


DE AZ APA NEM ITTHON VAN

Vagyis a fel millabol sok elmegy arra h kint megeljen, lakhatas etel utazas ....

Nem feltetlen tudd sokat hazakuldeni

Itthon az anya alberletben el

Es ket gyereket nevel


Nekunk is ennyi a bevetel 3 gyerek van

Alberletbe lakunk ami alaban elvisz 200e

Marad 300e

Az ot szemely berlete csak 35e

Van egy kocsi amit fent kell tartani az is elvisz havi 10-20 e adott esetben ( vasarolni orvoshoz menni stb..)

Termeszwtesen a gyerekek iskolai ebede is elvisz 20e

Ruhak nekik havi 30e de ez atlag pl most 60e vettem cipoket kabatot unneplot stb...

Es ott vagyok h meg enni kell

Neha egy mozi ami alaphangon egy 12-15e tetel

Ha strandra megyunk kapasbol a belepo 6-8e

Zsebpenz egyebb iskolai kiadasok pl osztaly penzek havi 20e

Nem mondom h nyomorgunk de nem is vihancolunk

Eppen jut mindenre ...


Ha valaszthatnek nem lenne csak ket gyerekem

Es maris jobban elnek

Nem tudjuk.kihasznalni az adokedvezmenyt teljesen es ez mar benne is van plusz a csp is

Ha ezeket leveszem siman 150e kevesebb lenne a nettonk

2016. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

3# latszik h nemtudja mennyi kulfoldon ezerotszaz ercsi..

Joindulattal ha csak szobaban lakik a ferje, akkor 400€ legalabb csak a szallas. Kaja egyenfuggo legalabb 50€ benzin, neha egy sor vagy ez az plusz hazajaras es maraf kb 600€ az hol eleg annyi gyerekre hazra stb?

2016. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ki a fene mondta hogy ő kint lakik. Hatàr mellett lakunk minden nap jön megy. 65ezer a lakás plusz rezsi kb 25 ezer. Durvàn kbhavi 50 ezret tudunk félretenni.
2016. aug. 24. 20:22
 14/29 anonim ***** válasza:
78%

Akadtam irni h nem hiszem h egyedul elne a kerdezo, mivel annyit irt h a neheze marad ra de nem minden. Egyébként kintről is jar gyerekek utáni gyes, ami nem epp magyar arányú. De a kerdes nem ez volt ti pedig a zsebébe turiztok am. 450e Ft pluszkinti gyes, sztem tok jol meg lehet belole elni. Foleg határ melletti faluban 😊 sztem kerdezo hajrá, igazabol semmi nem szol ellene! Üdv

24hkm

2016. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 3 gyerekem van! Lehet lepontozni...de megtartanám! Főleg a kérdező helyében! Gratulálok,és ne törődj a sok "okoskodóval" :)
2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%
Nem akarlak megbántani de ha én csak pár év múlva tervezek újabb gyereket akkor addig védekezek... Nyilván ha nem lenne probléma ha hamarabb jönne akkor nem.. Szóval úgy érzem hogy felelőtlen vagy mert nem védekeztél és most ott a baba pociban és nem tudod mit csinálj meg írod hogy nem most Terveztétek... Akkor miért nem védekeztél? Én nem tudnám megölni. 20+4 hkm
2016. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
23%

" Férjem azt mondta ez az én döntésem mert rám hárul a nagyobb feladat"


Tehát ő kb.leszrja,hogy mi lesz! Szép...

2016. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Igen,mivel így is úgy is terveztetek 3.gyereket,hát most előbb jött,ezért elvetetni nagyon gáz lenne.Szerintem az anyagiakkal sem lehet olyan nagy gond,ha saját házat akartok,férjed dolgozik stb. Tartsátok meg!!
2016. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
26%
13# senki sem mondta kedves kerdezo. Ez igaz. De altalaban aki eurot keres nem itthon lakik.es csak aztert irtam le mert vki aztirta az nem keves.:)
2016. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem szarka lé a férjem. Azt mondta ő szeretné de én mondom ki az utolsó szót mert ràm hàrulna a feladat nagyja.
2016. aug. 24. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!