Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok így a babát?

Megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves lányunk és egy 15 hónapos fiúnk. Most becsúszott egy 3. Nem mostanra terveztük pár évet vártunk volna még.albérletben élünk egyenlőre, szeretnénk saját házat. Férjem havi 1500 euróut keres. 2 hónapja kezdett külföldön. Megtartanátok? Férjem azt mondta ez az én döntésem mert rám hárul a nagyobb feladat. Kicsit hisztisek a gyerekek de majd csak változik.
2016. aug. 24. 18:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%
En tutira szembeköpnem magam, ha az egyebkent kesobbre tervezett gyermek az en hibambol (mivel gondolom nem vedekeztetek megfeleloen) megfoganna, elvetetnem, majd 2 ev mulva (vagy amikor terveztetek) elkezdenenk probalkozni a kistesoval. Mar van 2 gyereketek, es AKARTOK harmadikat, nem ertem miert merul fel egyaltalan az abortusz gondolata. Alapvetoen nem gondolom gyilkossagnak az abortuszt, de ilyen esetekben igen.
2016. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%
Mi meg jovore tervezzuk a babat, ha becsuszna (bar nem fog, mert teszunk ellene ) szóval , ha "becsùszna", nem vetetnem el az egy ev miatt... hagynám, jöjjön akinek jönnie kell. Utolsoval egyetèrtek reszben!:)
2016. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen megtartanám, nem ölném meg a gyerekemet.
2016. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%

Oszinten szolva soha nem ertettem, hogy egy ilyen komoly kerdesnel, miert fontos masok velemenye.

Egyes egyedul ti magatok tudjatok, hogy erzelmileg , anyagilag belefer e most az eletetekbe egy ujabb gyermek.

2016. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%

havi 50e-ből mikor vesztek házat?

kb. soha.

ha most megtartod, akkor meg tutira soha, de így se, szóval akkor már nem mindegy?!

2016. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szia. Sztem a parod teljesen realisan nezi a dolgokat. Te leszel otthon veluk. Neked kell a nagy reszt vallalni. Nem azt mondta hogy donts mert akkor o is ugy all a dolgokhoz ahogy.... Gondolom o is szeretne a babat. Es o legtesz mindent a megelhetesert ahogy olvasom. Nekem 5 lanyom van es semmi bajom nem lett toluk. Ez volt nalunk is hogy en dontsek. Megtartottam. Amit nem banok. Igaz ma mar elvalt vagyok de jobb lett az eletem az uj parom mellett. Nemetorszagban lakunk. Minden szep es kerek. Es szeretnenk egy kozos babat. Szoval en megtartanam a helyedben.
2016. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos megtartanám. Most akar jönni a pici, ki tudja később amikor akarjátok, akkor jönne - e . Nem beszélve róla, hogy most is akarjátok, csak pár évvel később. Anyagilag szerintem nem lesz gond. Egyébként 3 gyerekre még mindig több támogatás jár mint kettőre.
2016. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%

Szia, hidd el nem véletlenül jött az a harmadik. :) Én a helyedben biztosan megtartanám. Vannak családok rossz és gyereknevelésre alkalmatlan helyzetben. A tiétek a leírtak alapján nem az.

Minden rendben lesz! A legjobbakat kívánom.

2016. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%

ja nem védekezés mellett jött össze

de legalább jöhet a CSOK

2016. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!