Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
 91/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most talaltam ezt a behegyzest;) 9+1 hetes vagyok még màsfél het a kövi uh-ig;) előzőn 13 mmes volt a baba! A hanyason tulvagyok néha faj a fejem meg a gyomrom vacakol. Az elejetől fogva tappenzen vok mert lazas lettem (megfazas) utana hematomam volt majd a hanyastol nem tudtam dolgozni. A 12. Hetig itthon szeretnek maradni mert tavaly hasmenos virust kaptam el pont ugyanekkor es elment a baba;( nagyon magas lazam volt uh nem szeretnem ha ez megismetlodne...ti hogy vagytok? Hasatokban ereztek barmit?J
2017. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 Kicsilapu ***** válasza:
Szia J! Üdv itt! Gratulálok,és boldog Babavárást kívánok neked is. Én 9+3 hetes vagyok. Még nem érzek semmit a pociban,max puffadást,néha úgy nézek ki mint egy 20hetes :D Te hány éves vagy és hová való vagy?
2017. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 anonim ***** válasza:

Üdv J :)! Gratulálok Neked, és Boldogságos Babavárást :)!

Vigyázz magatokra nagyon!

Én 12+4 vagyok ma. Szerencsére eddig egy álom a terhességem :). Semmi tünetem nincs, és nem is volt :).

Pocakban a puffadáson kívűl, még én se érzek semmit. De már nagyon várom :).

Szép napot Nektek!

2017. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 anonim ***** válasza:
27 multam! Pesten dolgozom! 3 eve probalkozunk egy missed abon vagyunk tul uh nagyon remelem most minden okes lesz;) ma elmultca cicifeszules remelem ez nem jelent bajt! En is puffadok rendesen föleg estenkent;) kitartast mindenkinek
2017. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 A kérdező kommentje:

Udv az uj babasoknak! Remeljuk minden rendbem lesz, probalj sokat pihenni es sok sok gyumolcs!!!

Tudnatok abban segiteni, hogy a tappenzes papirt meddig kell leadni? Illetve gondolom havonta kell bemutatni vmit, h utaljanak penzt, de azt hogy? Mindig megyek a haziorvoshoz a papirert? Olyankor lezar es ujra felvesz, vagy ez hogy?

2017. jan. 23. 12:03
 96/131 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetente kell mennem haziorvohoz érte. Nàlunk 30-ig kell leadni munkahelyen. De ez munkahelytől függ uh mindenképp kérdezd meg! Udv J
2017. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 Kicsilapu ***** válasza:
Nekem is 2 hetente kell visszamenni a háziorvoshoz a táppénzes papírért. Azt meg viszem a munkahelyre,a többit ők intézik. Én december 22 óta vagyok táppénzen, még nem kaptam egy forint táppénzt sem. Azt mondják az elsőre van hogy 2-3 hónapot is kell várni,de utána egybe megkapom az elmaradottakat.
2017. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:
Kismamik? Hogy vagytok? :)
2017. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
Jól vagyok, fekszem a múltheti vérzésem miatt. 13+3 vagyok. Teleget az idő. Csak ezek a fránya visszatérő vérzések nem kellenének.
2017. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra pihenj és ne eröltetsd meg magad, kaptál rá valamit? Most voltam védőnönél, azt monda egy hónap mulva jelentkezzek, fogorvoshoz mikor érdemes elmenni? J
2017. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!