Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 pipere_20 ***** válasza:
Dejóó.örülök nektek.!😊Mi ma már be is jelentjük.😁Boldog Karácsonyt Mindenkinek😊😊
2016. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 anonim ***** válasza:

Mi ma fogjuk bejelenteni a szuloknek (nagyszuloknek :))

Boldog Karacsonyt kivanok en is mindenkinek!

2016. dec. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 pipere_20 ***** válasza:
na mizu csajok?hogy teltek az ünnepek?:) jól vagytok?
2017. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
Én betöltöttem a 8. hétet és egyre rosszabbul vagyok. Napi 3 hányás van átlagban, közte is alig tudok enni-inni. Most nagyon nem tudom élvezni még a terhességet. :( Mint a messiást, várom a 12. hetet. Amúgy szerencsére minden rendben. Bár néha azért aggódom, mert vannak napok, mikor a vitamin se marad bent és gondolom nem véletlenül kéne szedni, főként a folsavat. Közben munkahelyen se akarnám még elmondani, de lehet, hogy így muszáj lesz.
2017. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon sajnálom és kívánom, hogy gyorsan legyél túl ezen az időszakon!


Én már 9+4 vagyok ma, tegnap voltam dokinál, minden oké a babócával, már 21mm a CRL. Hányingeres napok nekem már elmúltak, kb. 6-7.hét környékén volt jellemző.

2017. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
En is nemreg toltottem be a 8. hetet, es nekem is egyre rosszabb. Egesznap emelyges, hanyinger, estenken, ejszakankent hanyas is, emiatt nem tudok aludni sem. En igy nem dolgozok, nem tudok, de itthon sem jobb, mert csak szenvedek egesz nap. Mar nagyon varom en is a 12 hetet, azt mondjak utana konnyebb lesz. :)
2017. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 pipere_20 ***** válasza:
Ên már a 10hetemet töltöm.😊étvágyam a béka feneke alatt.😔ha eszek is fáj a gyomrom.. Remélem ez is nemsokára elmúlik már.
2017. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 A kérdező kommentje:
Nekem az emelyges elmult, helyette par naponta kijon a reggeli. Eddig tappenzen voltam, de holnap szeretnek mar visszamenni dolgozni, de felek az uttol. A munkahelyen meg elvagyok, ha hanyni kell kiszaladok, de utkozben? Folyton leszallok a buszrol? Egy ora az ut a munkahelyig, nem tul kellemes. Amugy ma toltottem a 9.hetet. De varom mar nagyon, h elvezni tudjam a terhesseget.
2017. jan. 4. 14:52
 49/131 pipere_20 ***** válasza:

Sikerült elmennek dolgozni?Mi kedden töltöttük a 10.hetet

Tegnap váltottunk dokit.Rá is néztünk a manóra már 4cm.Úgy ült a pociba és járt a keze mint egy vad motorosnak 😁2hét múlva új és genetikai vérvétel.

Nálatok ezért mennyi pénzt mernek kérni?

2017. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 pipere_20 ***** válasza:

elmenned*

uh*

2017. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!