Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
 111/131 anonim ***** válasza:
Szerdan leszek 12 hetes de csak jovohetre adtak genetikaira idopontot, nagyon remelem h tud tippelni majd a doki egy nemet;) a rosszulletek nalam mulnak! Este zavarodom csak össze h mindent össze vissza ennek, ma reggel a derekam fajt de azt olvastam ez normalis! J
2017. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/131 Kicsilapu ***** válasza:

Sziasztok lányok! Mi újság? Mindenkinél minden rendben? Valaki tudja már a baba nemét?

Mi jól vagyunk,és még nem tudjuk. Csütörtökön megyünk uh-ra,hátha mostmár megmutatja magát. :)

2017. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én a "régi" 1-es válaszoló vagyok :) és 16 hetes, minden rendben. Kislány van a pocakomban.
2017. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/131 anonim válasza:
Szia utolsó! Neked mikor mondták meg hogy kislányod lesz?
2017. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/131 anonim ***** válasza:

"Utolsó" és egyben "első" vagyok :)

Már a 12 hetes genetikain mondta a Hajdú doktornő az Istenhegyi Klinikán, hogy kislányos, nem lát fiú nemi jelleget. Aztán 16 hetesen voltunk 4d-n, ott 2d-ben mutatta a szonográfus a tipikus "csíkokat", amik elvileg a szeméremajkakat jelzik és fütyit nem láttunk. Ezért biztosra mondta, hogy kislány lakik odabent. Persze meglepi bármikor érhet :D

2017. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/131 anonim válasza:
Köszönöm válaszod, akkor reménykedem én is mert nekem is a 12 hetes vizsgálaton mondták hogy úgynéz ki kislány. Már van egy kisfiam és nagyon örülnénk egy kislánynak is. Most vagyok 14+1 hetes. Nekem is tervbe van a közeljövőben a 4 d ultrahang hogy kiderüljön ki lakik a pocakban.
2017. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/131 Kicsilapu ***** válasza:
De jó nektek,hogy legalább tippeltek,nálunk a 12. heti uh. futószalagszerű volt kb 3 perc alatt letudta a doki. Rákérdeztem, hogy lehet e látni a nemét,és rámförmedt,hogy hát ilyenkor még nem,még ahhoz túl kicsi... Mi tegnap voltunk a saját dokimhoz,behívta a páromat is az ultrahangra. Még ő sem tudta megmondani hogy fiú vagy lány, keresztbe rakta a lábát. :D Tegnap voltunk 14 hetesek. Mi is megyünk 4D-re 16-17 hetesen. Remélem ott kiderül. :)
2017. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/131 pipere_20 ***** válasza:
1000% hogy kislányunk lesz :) ♥
2017. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/131 Kicsilapu ***** válasza:
Tök jó! Gratula! Aki tudja a nemét,a nevét is tudja már??
2017. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/131 pipere_20 ***** válasza:
Mi a Dorottya Eszter nevet adjuk a kis hercegnőnek 😊 először a Doretta volt a nyerő..De inkább maradunk ennél,az Eszter nevet utánnam, a nagyim és a dédim után kapja Mi holnap töltjük a 20.hetet és már hatalmasat nőt a poci.😋hány +kg nál jártok?
2017. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!