Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, megint hanytam es nem tudtam bemenni.

Nem tudom, hogy fog zajlani a tovabbi nalunk, jovo heten megyek vmikor ujabb uhra, meg hetfon vedono, nekem meg 3 het a genetikai uh.

2017. jan. 6. 17:23
 52/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

En ma vagyok 5+1

M.

2017. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 A kérdező kommentje:

Szia! Udv itt 🙂 Te akkor mar inkabb szeptemberre vagy kiirva, nem?

Mas tema: ti mertek szexelni miota megtudtatok, hogy babat vartok? En felek, mert annyi mindent hallottam. Feltem a babat.

2017. jan. 7. 11:09
 54/131 anonim ***** válasza:

Igen Szeptember 7 számolva !

36 vagyok es ez lesz a harmadik ! A babának a szex egészséges , probléma mentes terhesseg esetén nem árt ! Mindegyiknel csinaltuk ugyan ugy mint előtte 😀 ...Azt olvastam valahol hogy a női orgazmus a babának simogatolag hat , és boldogság hormont szabadít fel .Szerintem ha minden ok a kismamaval, akkor lehet szexelni .Főleg azert is hogy a leendő apuka ne érezze ugy hogy minden a várva várt baba körül forog csak , hanem hogy ő is fontos .Masik meg hogy ha a babó a világra jön , ki tudja az ejszakazastol , kimerültségtől mikor lesz az embernek kedve ujra szexelni ! A szülés kozben elszenvedett sérülések meg ugye szinten nem elhanyagolhatók , meg a gyermekágyas időszak amúgy is szex mentes 😬 .Én csaszaros leszek ...harmadszor 😬

2017. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 anonim ***** válasza:
Ja "M " voltam !
2017. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Végig olvastam az előbb mindent. Mindenkinek hatalmas nagy gratuláció a babához :)!

Én ma vagyok 10+5 hetes. 9+4 voltam amikor utoljára voltam uh-n, akkor volt 29,2 mm a kis drágám. Jövőhét hétfőn megyek majd a 12. heti genetikai uh-ra. Ti mikor mentek? Vagy valaki volt-e már? Hogy vagytok? :)

2017. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 pipere_20 ***** válasza:

Sziaa.mi is jövöhét hétfőn megyünk genetikaira.rettentően izgulunk.remélem minden rendben lesz.

Helyileg hova mentek,hol szültök?

2017. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:

Szia! Jaj, én is nagyon izgulok.

Én helyileg Kecskeméten fogok szülni, és Ti?

Ti mit hallottatok róla? Nálatok fizetős a vérvétel?

2017. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában élek és itt fogok szülni .Nem tudom hogy megy itt, azt tudom hogy nem ismerik a hálapénzt .Igaz orvoshoz magamba jar az ember itt is.A másik két gyerekem Szegeden szültem.Csaszaraim voltak elôtte is, úgyhogy most is az lesz !

M.

2017. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 A kérdező kommentje:
A 12. Heti vervetel fizetos, igen, a tobbi nem. Illetve ha kert az orvos toxoplazma vizsgalatot, akkor azert is fizetned kell. De ugy gondolom, egyszer kibirhato osszegrol van szo. 😉
2017. jan. 12. 06:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!