Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 A kérdező kommentje:

Gratulalok a novogeto babszemekhez! 🙂

Ki meddig tervezi, hogy dolgozni fog? En tegnap mar sirva jottem haza, hogy rohadt faradt vagyok, lefaraszt a munka, az utazas, a rosszulletek. Csak a penz miatt megyek dolgozni, de neha elgondolkozom, hogy megeri?

2017. jan. 17. 09:50
 72/131 anonim ***** válasza:

Így igaz. Augusztus eleje. Augusztus 3ra vagyok kiírva.

Kedves Kérdező, én már másfél hete itthon vagyok, mert eleomlott a cégnél a fűtés, és inkább eljöttem. De szeretnék visszamenni majd.

Kedves Kérdező, Veletek minden rendben?

2017. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/131 pipere_20 ***** válasza:
Én már az elejétől nem dolgozom.. Még a próbaidőmet töltöttem, mivel rengeteget kellet emelni nagy súlyokat, elmondtam a babát.Erre estére már a kezemben volt a felmondás..😕
2017. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 Kicsilapu ***** válasza:
Én sem dolgozom, rögtön eljöttem táppénzre,én meg erős vegyszerekkel dolgozom,és nem tesz jót így eljöttem. A munkahelyemen rettentően haragudtam rám de nem érdekel,nekem mostmár Ő az első!! Dehát hallom vissza a dolgokat,hogy a főnök felesége félidőig dolgozott,meg hasonlók,hát lehet ha én is gép előtt ülnék,abból is a felét,ha ne többet vásárolhatják sál,böngészéssel tölt,akkor úgy én is kibirnám... Mondjuk szerintem nem hiába mindhárman gyereke epilepsziás... Ja ő is a cégnél dolgozik,csak irodán. A főnököm meg rám sem néz,mikor viszem be a táppénzes papírt úgy tesz mintha idegen lennék,dehát ez az ő szegénységi bizonyítványa... Amúgy ti hány évesek vagytok? Én 30.
2017. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:

Pipere20 sajnálom ami Veled történt. Én is próbaidőn vagyok még, nem tudom, hogy a későbbiekben mi lesz...

Igen, sajnos Kedves utolsó, nagyon sok ilyet hallani... :(

Én 23 vagyok :)

2017. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 pipere_20 ***** válasza:
Jövő hónapban töltöm a 25-öt 😊
2017. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/131 A kérdező kommentje:

Nekem jol fogadtak a babat, a fonokasszony gratulalt. Mar hivatalosan is be lett jelentve, igy elvileg vedve vagyok, de kollegak riogatnak, hogy ez semmit sem jelent.

En 28 eves vagyok.

Junius kozepeig terveztem dolgozni, de lehet mar junius elejen kiiratom magam.

2017. jan. 17. 22:07
 78/131 Kicsilapu ***** válasza:

Örülök neki,hogy legalább neked jól fogadták! Bár amúgy mikor bejelentettem,nekem is gratuláltak,aztán meg jött a duma a hátam mögött... Kicsi város,mindent visszahallani... Mondjuk pont leszarom a véleményüket! :D

Akkor eddig én vagyok a legidősebb itt... Sajnos öt éve elmart az életemből az első férjem,nem akart gyereket,így külön mentünk!

2017. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 anonim ***** válasza:
Kismamik ;)! Jól vagytok? Van valami tünetetek?
2017. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/131 anonim ***** válasza:
Én még csak a fönökömnek mondtam a munkahelyen (egy multinal dolgozom, szóval a HR-en még nem jelentettem be, de nem is kell elvileg ahhoz, hogy védve legyek). Az 5. héten elmondtam neki, mert én nagyon rosszul voltam a tüneteköl, táppénzre mentem januártól, mondjuk már azóta jobban vagyok (10+4hét), úgyhogy visszamentem dolgozni. Ami kicsit sem tetszik, mert a fönököm már keresi a helyemre az embert, mintha már ki akarnának túrni...közben meg még a barátok egy része akiknek elmondtuk még gratulálni sem akar a 12. hétig...
2017. jan. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!