Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:

Képzeljétek... Tegnap voltam védőnőnél, és rákérdeztem. Megyénként más a szokás. Mondjuk Bács-kiskun megyében nem kell érte fizetni, de viszont Csongrád megyében igen.

Ez nem igazságtalanság? Erre miért nincs egy szabály?

2017. jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 pipere_20 ***** válasza:

Itt kaposváron 12ezer állítólag

Dombováron 8ezer.

2017. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 Kicsilapu ***** válasza:

Sziasztok!

Új vagyok itt,csak most találtalak meg titeket!

Én augusztus 24-ére vagyok kiírva!

Másfél év után sikerült a babó,első gyermek lesz nekem. A páromnak már első házasságából van egy 12 éves lánya,és egy 10 éves fia.

Január 3án voltam dokinál,és már akkor volt szívhang,édes zene volt füleimnek. :) legközelebb 26án megyek.

Én már az elejétől nem dolgoztom, rögtön táppénzt javasolt a nőgyógyász,mivel hogy ilyen nehezen jött a kis drága,nameg hát erős vegyszerekkel dolgozom... és progeszteron készítményt is szedek a 12. hétig.

Nekem a tüneteim rögtön megvoltak,már a nem várt előtt is. Már akkor éreztem,hogy összejött,pedig a tesztet csak 2 nap múlva csináltam. Azóta is tart a folyamatos hányinger,néha hányok is,émelygés,alig bírok enni,cicim nagyobb lett és nagyon fáj,feszül.

Mindenkinek nagyon boldog és komplikációmentes babavárást kívánok! Üdv! Melinda

2017. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok Neked Melinda! Boldog babavárást ;)


11+4 hkm :)

2017. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 Kicsilapu ***** válasza:
Köszi! Viszont kívánom! :) Ki hová való egyébként? Hol fogtok szülni,ha itt az idő? Én Tokaj,és Nyíregyházán fogok szülni,sajnos nem túl sok jó emlékem van ezzel a kórházzal,de magándokim itt rendel,így nem mennék máshoz,máshová.
2017. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :)! Én Kecskeméten fogok szülni :)

Épp most tartok a 12.heti uh-ra :)

2017. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 Kicsilapu ***** válasza:
Gondolom már túl vagy az uh-n kedves utolsó! Mi újság? Minden rendben a babóval?
2017. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 pipere_20 ***** válasza:
100%

Sziasztok.Én is ma voltam 12.hetes uh-n..Akkorát nőtt másfél hét alatt,hogy 1hetet ugrottunk előre 😊64mm a kis drazsé😊 Én kaposvári vagyok,de eszembe sincs ebbe a "kórházban"szülni..Dombovárra megyünk.Nagyon szimpi ott minden 😊😊

Tüneteim majdnem teljesen megszüntek a tüneteim, csak a fáradság maradt meg.😔

2017. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm kérdésed, igen, minden a lehető legnagyobb rendben van :). Mi azért nem nőttünk még ekkorára. Az én gyönyörűségem még csak 50mm :). Ma meg vérvétel. Remélem ott is minden rendben lesz :). Te mikor mész majd uh-ra? :)

2017. jan. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 Kicsilapu ***** válasza:
Én 26án megyek a nőgyógyászhoz,aznap lesz 10 hetes. Akkor ti augusztus elején fogtok szülni? Ti már rég otthon babáztok amikor én még szenvedni fogok a kórházi ágyon. :D
2017. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!