Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog szulni elolathatoan...

Ki fog szulni elolathatoan 2017 augusztusaban?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 3 eve probalkozunk, voltunk meddosegiben, egy evunket vettek el es semmi elorehaladas nem volt. Nyaron egy nagyon doktornot talaltunk, es fel ev utan itt a kezeles eredmenye 🙂

Elvileg augusztus 9.ere vagyok kiirva. (5 het+ 5 napos vagyok)

Kedves kismamak, csatlakozzatok, beszelgessunk!



2016. dec. 11. 10:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 A kérdező kommentje:
En amint beleptem a hatodik hetbe minden reggel rosszullettel kelek ami kitart 10ig is akar.
2016. dec. 15. 20:27
 22/131 anonim ***** válasza:
6+2 vagyok ma.barnàztam,utrot hasznàlok.a tüneteket illetően eddig nem volt gondom,most viszont màr reggel megkezdődött az èmelygès.előző terhessègemnèl is kb ilyen tájt kezdődött a hànyàsos korszak.
2016. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 A kérdező kommentje:
Ti hogy birjatok ki ezt az emelygest? En alig tudok elindulni munkaba, az egesz uton azon izgulok, hova rokazzak es a legrosszabb, hogy a gyomrom is faj
2016. dec. 16. 07:26
 24/131 anonim ***** válasza:
Nekem ugye ma kezdődött,rettentően hiányzott :) előző gyereknèl a narancs segitett,ágyban fekve alig mozdulva pucoltam meg ès rögtön egy kèt gerezdet be kellett kapnom,aztán jobb lett,indulhatott a nap :)
2016. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 pipere_20 ***** válasza:
Az étvággyal,hogy vagytok?nekem már 1 hete nincsen semmi étvágyam.:/:(
2016. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 anonim ***** válasza:

Nekem nincs hányingerem, viszont székrekedésem van sajnos... ilyen nem volt az első terhességemnél.

Én pont 1 éve kezdtem el fogyózni, le is fogytam 10 kilót, így nem táplálkoztam valami egészségesen és elég kevésszer is ettem. Most viszont már eszek, szóval étvágyam az van :)

2016. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 A kérdező kommentje:
Nagyon jo az etvagyam, viszont hamar valtozik az, hogy mire vagyom. Pl delutan megveszek a gulyaslevesert, este meg hanyingerem van tole. Azt vettem eszre, hogy a husos dolgok nem esnek olyan jol. Pedig imadom a hust
2016. dec. 16. 21:25
 28/131 pipere_20 ***** válasza:
A húsos dolgok nekem se jönnek annyira be,pedig én is imádom a husit.Ma meg megyünk UH-ra,remélem minden rendben lesz,és halljuk majd a pici kis szivét.:)
2016. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Piper, minden rendben volt az UH-n? En majd csak jovo heten megyek legkozelebb, akkor leszek 7+3 hetes.

Nekem most nem reggeli, hanem gyakorlatilag egesz napos rooszulletem, emelygesem van. Hanyni meg nem hanytam, de neha azt kivanom barcsak inkabb lennek hanyos reggel, akkor nem gyotorne egesz nap.

2016. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 pipere_20 ***** válasza:
Szerencsére minden rendben volt:) 14mm a kicsikénk.:)nekem szerencsére az émelygés majdnem el is múlt,nagyon ritkán jön csak rám.:)viszont nagyon fáradékony vagyok 24órából 30at tudnék aludni. :D:D
2016. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!