Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy itthon en szolgalom ki a paromat?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es mostmar egy kicsit nehezebben viselem a terhesseget. A parom dolgozik napkozben, de minden reggel en csinalok neki kavet, reggelit, fozok mire jon mindig, allandoan ele rakom az etelt. De mindenert felallit mikor mar leulok. Pl ha elfelejtettem egy villat. Vagy ha barmi kell neki. Szova tettem neki.

Mondtam hogy megtanitom szivesen egy par hazimunkara, erre azt mondta h akkor o is tanitson meg penzt keresni? Egy kicsit szarul esik. Oke, hogy most o tart el , mert nem tudok dolgozni. De kicsit ugy erzem, hogy nincs ram tekintettel. Szerintetek jogos a serelmem vagy neki van igaza?


2017. okt. 11. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
37%
49es, majd a férjecske eltartja élete végéig :-D Ha neki az jó hogy pluszban még fizet egy ingyenélőnek is, szíve joga.
2017. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
64%
49 es. Képzeld. Nem eltartott nő vagyok. És lesz myugdijam. Ne aggódj. Te megcsak irigykedj....mar van gyermekem csak elváltam. Te is meg tehetnéd lehetne ilyen eletet élned. Csak rosszul választottál. Sajnálom h neked csak a keserü száj íz marad....
2017. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
11%

Borzaszto irigy vagyok hiszen elvegeztem az iskolaimat es folyamatosan kepzem magam azert hogy hivatasomban munkalkodhasak..

Nem mindenki butul le porkolkevero asszonkava ferje penzebol elve.

Tuti irigyek vagyunk hiszen annyi sok hasznos dolgot adsz az eletnek pl nokedli almaspite tiszta gatya.

Ezeket mi munka mellett is elvegezzuk es van ertelme a letezesunknek nem cseledsegbe menekulunk a munka tanulas es felelosseg elol.

Aztan ne csodalkozz ha lecserel a parod hiszen oreg haztartasbeli gepet le szoktak..

2017. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
24%
48%-os, ezeket a nagypofájú kommenteket miért nem azelőtt írtad, hogy kiderült, hogy az említett férfi 800 ezer forintot keres? Így már háromszor annyira fáj, hogy a nő otthon van? Leírta érhetően, hogy dolgozik, csak a terhessége miatt van otthon, mert mindjárt megszül, érted? Fel bírod ezt fogni? Egyébként pedig pont annyira tartja magát, amennyire te őt, hiszen még a villájáért is ő áll fel, akkor mi a problémád? Hogy egyetért veled? Másik, ha olyan baromi klassz az életed honnan ez a sok rosszindulat? Elgondolkodtató.
2017. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Kedves 53 as valaszolo! Mint mondtam, dolgoztam..... most csak azert nem dolgozok mert terhes vagyok es mar a vege fele jarok...teljesen ezen a kitartott teman vagy fennakadva, mèg ha igy is lenne nem is ez volt a kerdesem , most akkor azert mert en csak 150 ezer ftot kerestem, nem szabadott volna olyan ferfival szoba allnom aki tobbet keres nalam? ossze vissza irkalsz... te nem cseled vagy igazad van, ne is legyel az. Te egy rosszindulatu, gonoszkodo nö vagy, aki valoszinuleg nehezen talal tarsat maga melle, mert az irasodbol adodoan eleg kellemetlen ember lehetsz!
2017. okt. 13. 16:40
 56/61 anonim ***** válasza:
10%

Te pedig irasod alapjan egy buta szolgalelku no aki azt hiszi ha egy gyereket toj a vilagra huhadenagyon kulonleges.

Ugralj csak a java majd meg csak most jon

Otthon fogsz 3 evig feneket vakarni es terdemallva szolgalhatod ki eleted egyetlen nagy mestermuvet es annak apjat.

2017. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

mèg írni sem tud a nagytudàsú, kèpzett diplomata......

tobbieknek koszonom a valaszt!

2017. okt. 13. 17:53
 58/61 anonim ***** válasza:
69%

Minden várandós nő, így a magam a kérdező nevében is kikérjük magunknak ezt a hangnemet. Képzeld csak, te 53-as nagy tudású diplomás válaszadó, én is egyetemet végeztem. Milyen beszéd az, hogy évig feneket vakarsz? Talán az lehet a te bajod, hogy sem társad, sem gyereked. Ha pedig van mind a kettő, őszintén szívből sajnálom őket. Ha van is gyereket, borzasztó terhet jelenthet a számodra.

Egy 29 hetes, nem dolgozó egyemet végzett nő.

2017. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek azzal aki szerint nem normális ha valaki eltartatja magát, bár a stílusával nagyon nem.
2017. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Te bunko 49 es es 53 ás. 7 szakmám van és 2 diplomám. 27 évet ledolgoztam. És igen büszke vagyok arra hogy finom kajákat teszek az asztalra és nem olyanokat amiket te írsz mert nekünk többre telik. Gazdagok vagyunk. És maradunk is. Besegítek a párom vállalkozásába csinálom a kertet füvet nyirok fát vágok ások. Jah és Én megtanultam az iskolai évek alatt írni. Rendesen. Nem úgy mint te. te valami iskolázatlan bugris vagy. Es mennyire rossz a lányaimnak hogy otthon vagyok. Mert rossz az amikor haza jön a 9 éves kisgyermek és anyuka meleg ebéddel várja utána segít neki tanulni és elmennék túrázni a -hegyekbe még múzeumot látogatnak. Ezek mind nagyon elviselhetetlen dolog a gyereknek. Jobb az ha egyedül van ha haza megy leül a gép elé egész nap játszik se lecke se semmi. Aztan nagy korába várja esetleg a börtön. Jó a felfogásod.....
2017. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!