Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy itthon en szolgalom ki a paromat?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es mostmar egy kicsit nehezebben viselem a terhesseget. A parom dolgozik napkozben, de minden reggel en csinalok neki kavet, reggelit, fozok mire jon mindig, allandoan ele rakom az etelt. De mindenert felallit mikor mar leulok. Pl ha elfelejtettem egy villat. Vagy ha barmi kell neki. Szova tettem neki.

Mondtam hogy megtanitom szivesen egy par hazimunkara, erre azt mondta h akkor o is tanitson meg penzt keresni? Egy kicsit szarul esik. Oke, hogy most o tart el , mert nem tudok dolgozni. De kicsit ugy erzem, hogy nincs ram tekintettel. Szerintetek jogos a serelmem vagy neki van igaza?


2017. okt. 11. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
10%
Nincs igazad, maximum 20 %-ban. Te egész nap otthon vagy. Igaz, hogy terhes vagy, de akkoris az egész nap a rendelkezésedre áll pihenni, mivel nem dolgozol jelenleg. Elhiszem, hogy nehéz terhesnek lenni, de valaki szinte a szülés hetéig dolgozik, kertben kapál, ellátja a többi gyereket stb. Nem kell sajnáltatni magad, amennyiben nem vagy veszélyeztetett terhes. Qrva nagy feladat egy reggelit és egy vacsorát megcsinálni, amikor egész nap otthon vagy. Látom internetezni van időd. Nehogymár a férjedtől várd el, hogy munka előtt sietve, majd munka után fáradtan ő főzzön magának. Jogosan szólt be neked. Abban van csak igazad, hogy nem mindenért téged kéne felállítani.
2017. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Nem ulok egesz nap, mivel egy ket szintes hazat tartok rendben! En takaritok, mosok, fozok, vasalok, es a hatalmas kertet is en tartom rendben. Nem mondtam, hogy nem akarok fozni, tudom hogy ez termeszetes..... de mindegy elfogadom a velemenyed
2017. okt. 11. 20:32
 13/61 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, nem főzésről van szó, hanem hogy ha a kérdező megterít és elfelejt odarakni egy villát, akkor a férje őt állítja fel hogy hozzon neki.


Alapesetben egyetértek veled, aki otthon van annak kötelessége teljeskörűen ellátni a háztartást, de azért ez már túlmegy egy határon.

2017. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
64%

😂 😂 😂

Sikerült egy "csodás" pasitól teherbe verődni!

Eddig kinyaltad a s..gét, ne lepődj meg, hogy ezt igènyli! Nem tudsz neki èrvelni, mert neked kuss a neved! A következő ilyennèl meg jól pofánbsz, hogy tudd, hol a helyed!

2017. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, te észlény!

Nem a házimunka a gondja, mert leírása szerint azt becsülettel elvégzi, hanem az ugráltatás!

Hogy lefőzi az ebédet vagy vacsorát és gondolom utána el is takarít, mosogat, stb., de ha véletlenül egy villa hiányzik az asztalról, akkor ,,csicska, hopp"!

Kapis?

2017. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Eleg sok rosszindulatu ember van .....
2017. okt. 11. 20:34
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, közben más lett az utolsó. :D

Természetesen a 11-esnek ment.

2017. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barom. De mondjuk te csináltál vele gyereket, pedig tudtad, hogy ilyen. Én olyan beteg lettem terhesen, hogy pillanatnyilag se dolgozni nem tudok, se a házimunkát tökéletesen megcsinálni. Na ilyen szituban mit csinálna a férjed? Mert az enyém most hiába nyivákolna, hogy munka mellett el kell látnia a babát.
2017. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha elvállaltad, hogy kitartott vagy. Az ezzel jár.
2017. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
84%
Minden terhesség más, én mondjuk mindig ájuldoztam, ülve csináltam a házimunkát, de volt hogy sehogy, hideget ettünk, mert felkelni nem tudtam a gyengeségtől (aki jön a terhesen műszakolással, na én lettem volna az akit kirúgnak vagy kiírnak), férjem megérette, és munka mellett segített ahol tudott, elvégre is ő is akarta a gyereket és nem én választottam az extra pocsék állapotot...
2017. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!