Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy itthon en szolgalom ki a paromat?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es mostmar egy kicsit nehezebben viselem a terhesseget. A parom dolgozik napkozben, de minden reggel en csinalok neki kavet, reggelit, fozok mire jon mindig, allandoan ele rakom az etelt. De mindenert felallit mikor mar leulok. Pl ha elfelejtettem egy villat. Vagy ha barmi kell neki. Szova tettem neki.

Mondtam hogy megtanitom szivesen egy par hazimunkara, erre azt mondta h akkor o is tanitson meg penzt keresni? Egy kicsit szarul esik. Oke, hogy most o tart el , mert nem tudok dolgozni. De kicsit ugy erzem, hogy nincs ram tekintettel. Szerintetek jogos a serelmem vagy neki van igaza?


2017. okt. 11. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
49%
Sikerült jól elrontanod a férjedet. Természetesen otthon van az ember, egy csomó mindent megtesz a családért, de azért cselédnek nem kellene néznie a másikat. EGy villáért ugyan fel tud állni. Egyetlen kérdésem van: amikor letelik a gyes, és visszamész dolgozni, akkor mi lesz a felállás? Mindketten dolgoztok, hogyan osztoztok a házimunkán, gyereknevelésen? :) Ez is megérne egy külön postot. :)
2017. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
0%

Egyenlő munkamegosztás? Ő dolgozik, oké. Te várandós vagy, ami önmagában felér két teljes műszaknyi kőkemény fizikai munkával, a lelki vonulatáról nem is beszélve. Ezek után te még viszed a teljes háztartást, és hazaérkezése után teljes mértékben kiszolgálod úgy, hogy neki egy fűszálat ne kelljen keresztbe tennie.

Na, tudod, mit? Ajtót mutatnék neki, nem érdekelne a pénze, lenne hova mennem, a családom is abban támogatna, hogy inkább maradjak ember, és legyek képes emelt fővel létezni, mint egy semmibe nézett kutyaként. És ha nem tetszik neki, le is út, föl is út, ő pedig vizetheti a gyt-t.

Persze, először valahogy rá kell ébresztened arra, hogy milyen igazságtalan, nem kell rögtön elköltözni.

De azt azért megcsinálhatnád, hogy egy-két napig nem főzöl, csak amit te megeszel, nem mosol rá, csak saját magad után pakolsz. Rádöbbenne, hogy pusztán egy háztartás elvezetése lehet akár egy önálló műszak.

2017. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Mikor dolgoztam is tobbet keresett nalam mindig. En kerestem 150 ezer ftot ö pedig keres 800 e ft ot. Es ebbol indul gondolom ez az egesz nala. Hogy mivel o ennyive tobbet keres ezert nekem pluszba megkell tennem ezeket a dolgokat itthon. Igy fair..... Amit egyreszt megertek, viszont igy terhesen mar nem igen konnyu, es egy kisgyerekkel se lesz konnyu. De igazatok van, es mar nem fogom kiszolgalni, ha tetszik neki tetszik ha nem akkor pedig nem. Ezt igy elhataroztam. Tegnap este megmondtam neki, hogy mit gondolok, ami persze nemigen tetszett neki, de ma mar maganak csinalta a dolgokat, bar huzta a szajat... bizom benne hogy valtozik ez a dolog.
2017. okt. 12. 20:35
 44/61 anonim ***** válasza:
49%
Remélem nem minden nap főzöl másat. A párom ma besegített a vacsorában, nem várja el, hogy minden nap főzzek újabbat, annak ellenére, hogy szereti a hasát.
2017. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
9%

Miert ucsorogsz otthon?

Ez a kenyelen ara

2017. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egyáltalán nem azon múlik, hogy ki milyen arányú összeget tesz be a családi kasszába. Ez a kérdés egyszerű: embernek, társának, családjának tekint, vagy irányítani akar téged, mint egy cselédet. Ne hagyd magad, mert rossz vége lesz.
2017. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
65%
45.os mekkora bugris par aszt vagy!!!! Miért ne lehetne otthon? Képzeld én nem vagyok terhes és a párom mégsem enged dolgozni. És ha haza jön mindenben segít mindent együtt csinálunk. Tervezzük a babát csak még nem jött össze. És ha kismama leszek akkor sem fog engedni mindent csinálni sőt!!! Azt mondta a tenyéren fog hordozni. És ez a normális hozzáállás. Én is azonnal ugrok ha valamire szüksége van és ő is azonnal odateszi magát ha kell.....sztem kérdező valami nagyon nem stimmel a kapcsolatotokba. Ennek nem szabadna így lennie......
2017. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

Bocs, de ilyenkor nehezen hiszem el, hogy mikor megismerted, együtt éltél vele, akkor nem tűnt fel, hogy ennyire bele van b.zulva a nettó 800-as fizetésébe, és lenéz téged a sajátod miatt, kompenzációt vár tőled.

Ha már korábban is így volt, az is nagy baj. Kapcsolhattál volna, hogy milyen szereped van a kapcsolatban.

2017. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
12%

Aki eltartottkent eldegel es otthon csucsul erre ne legyen buszke

Se nyugdija nem lesz se semmi mas

Kiszolgaltatott helyzet a legroszabb amit egy no tehet.

En mint anya nem lennek buszke ra ha a lanyom aki tanult ugyes sportos fiatal lany zoknimosasva es porkoltkavargatasban latna a jovojet egy olyan pasi mellett aki ,, nem engedi dolgozni,,

A szabadsagunkert kuzdottek a nok tobb ezer evig erre igaba hajtja onkent a fejet egy par no ????

2017. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
37%
Utolso. Van olyan no is aki veszelyeztetett terhes!!! Tudod mit jelent?? Nem hiszem.. En is azert vagyok itthon mert meg 20hetesen is vereztem sot most 30hetesen is gorcsolok es barnazok. Parom netto 300ezret keres en vezetopoziciobol jottem tappenzre a GYEREKEM miatt es nem azert, hogy cseled legyek. Igaz fozok mosok takaritok kozben a hazunkat felujitjuk az EN OROKSEGEMBOL paromnak egy rossz szava sincs es nem varja el a kiszolgalast. Te egy megkeseredett es besavanyidott gyopos ember vagy. Kivancsi lennek te nagy hassal bevizesedett labbal, kezzel derekfajassal mennyire lenne kedved meg kiszolgalni a parod 10000%-osan.
2017. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!