Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy itthon en szolgalom ki a paromat?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es mostmar egy kicsit nehezebben viselem a terhesseget. A parom dolgozik napkozben, de minden reggel en csinalok neki kavet, reggelit, fozok mire jon mindig, allandoan ele rakom az etelt. De mindenert felallit mikor mar leulok. Pl ha elfelejtettem egy villat. Vagy ha barmi kell neki. Szova tettem neki.

Mondtam hogy megtanitom szivesen egy par hazimunkara, erre azt mondta h akkor o is tanitson meg penzt keresni? Egy kicsit szarul esik. Oke, hogy most o tart el , mert nem tudok dolgozni. De kicsit ugy erzem, hogy nincs ram tekintettel. Szerintetek jogos a serelmem vagy neki van igaza?


2017. okt. 11. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
72%

Fejezzétek már be, milyen beszéd az, hogy a kérdező csináltatott vele gyereket? Gondolkozzatok már el, hogy írtok egy másik emberrel, mielőtt hozzászóltok valamihez! Komolyan mondom, itt annyi bezzeg anya van és szuper nő, hogy hihetetlen.

Kérdező, a párod valóban nincs tekintettel rád. Mi úgy vállaltuk a babát, hogy engem közben elküldtem. Összejött a baba, szerettük volna. Soha egy szóval nem mondta a párom az anyagi oldalát , sőt nem ugráltat, elmosogat maga után. Most is többnyire itthon dolgozik, mert meg tudja oldani, inkább nem megy be az irodájába. Szerintem ha meglesz a kisbabád, rendeljetek ételt valahonnan, mi azt fogjuk, mivel nekem nincsen segítségem a páromon kívül. Elhiszem, hogy rosszul esik, nekem is rosszul esne. Vannak sajnos ilyen férfiak, remélem "csak" ez a problémátok. Még egy stabil kapcsolatot is próbára tesz egy gyerek, nem hogy egy instabilat.

2017. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem ha meglesz a kisbabád"


De nem csak a kèrdezőnek lesz kisbabája, 21-eske!!!

2017. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
79%
Nagymamám mesélte, hogy náluk is hasonló volt a helyzet. Egyszer beleunt, produkált a nagypapának egy látványos ájulást a konyhában, borult minden. Arra természetesen figyelt, hogy ne essen baja se neki se a babának. Onnantól nem ugráltatta a nagypapa, sőt!
2017. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
68%
Neked mi a fene bajod van 22-ecske??? Jó érzés kiforgatni mások szavait ?! Idejöttél bezzegelni te is... Nagyokos.
2017. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
37%
Nem bezzegelek, csak nem egyedül ő lesz szülő,nagyokos.
2017. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
37%
Mi az a bezzegelès?
2017. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
94%

Azt próbáld meg megértetni vele, hogy neked most az a "munkád", hogy a testedben növekszik az ő gyermeke. Gondolom kapsz táppénzt, később meg csed-et, gyed-et. Ez a fizetésed, amit arra kapsz, hogy 0-24-ben el tudd látni. Nem azért vagy otthon GYED-en, hogy csillogjon a lakás és körbenyald a Zurad valagát! Hanem gyereket nevelni!

Most pedig azért vagy otthon, hogy ne veszélyeztesd. Nem azért, hogy most ráérj körbeugrálni a férjed! Ezzel az erővel bejárhatnál a munkába is, ott is ugrálhatsz. Vagy őt nem érdekli, hogy egészséges gyereketek szülessen, és te is egészséges legyél?

Szánalmas az ilyen pasi. Később komoly viták lesznek ebből, hogy egész nap otthon vagy a babával, nem csinálsz semmit, tehát szolgáld ki.

2017. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
44%

Ezt az 52%-os 15 éves hülyegyereket mikor fogják már innen baoonolni??? drága, te inkább anyuci házatáján nézz szét mert annyira nem volt képes hogy téged megneveljen.

Édesanyáknak szólogatsz itt be naponta, olyan embereknek akik többet tettek le az asztalra mint te. Kis suttyó.Nem zavar? Hihetetlen.


Kérdező, te meg ne állj fel ilyenkor és kész. Van keze, lába elsétál, elveszi ami kell neki. Valószínűleg elkapattad már terhesség előtt is.

2017. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
71%
Én is arra gondoltam, amit az egyik hozzászóló is írt, hogy a Nagymamája csinált. Mikor leülsz és újra felállít ájulj el, vagy legyél rosszul, ess össze, de vigyázz magadra, nehogy baj legyen! Sajnos a legnagyobb gond itt az amit Ő válaszolt neked, ez elárul róla egyet s mást. Gondolom eddig felálltál a villáért, egy pohár üdítőért, stb, noha ezt sem tartom normálisnak, most akkor is egész más a helyzet. Már 33 hetes terhes vagy, ami minden szempontból megterhelő. Akik itt azt írják, hogy kitartott vagy, otthon vagy, stb (azoknak rohadtul nincs igazuk) nem gondolok bele abba, hogy most nem csak simán otthon vagy hanem baromira várandós vagy. A férjednek is ez kéne eszébe jusson, minden alkalommal magaddal hordod az Ő gyerekét is, mikor elmész a villáért, meg vissza.
2017. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
65%

De mièrt kell eljátszani, hogy elájul??

Felnőtt ember, mondja meg a kedves fèrjènek, hogy emelje meg a valagát ès menjen ki! Ennyi!

Nem kell itt drámát játszani, színèszkedni! Ha meg nem èrti, akkor ez van. Ki milyet szakít, olyat szagol!

2017. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!