Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Elment a magzat? Nem bírom nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Először is elnézést kerek a kép miatt majd de muszáj vagyok! Január 6 an volt peteeresem és együtt voltam a párommal! 4-5 nap után 3 napig szurkalt a hasam és olvastam hogy beagyazodas lehet aminek nagyon örültem. 8 nap múlva kell hogy meg jöjjön, de ma reggel felkeltem elmentem WC-re és elkezdtem verezni. Nem fajt a hasam semmi gorcsoles nem volt ami nálam menstuaciokor elég erős szokott lenni. Este ültem a tv előtt és éreztem hogy valami folyik de nagyon belőlem. Elmentem WC re és ez várt. Mi lehetet elveteltem????? Terhes voltam édes istenem és elment?????? :((((((( rám jött a sírás megállás nélkül hogy elment a magzat.... :(((( ez az volt?????


[link]



2018. jan. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
93%
Csinalhatsz egy tesztet, hogy megnyugodj, ha varandos lettel volna, meg jo esellyel kimutatna.
2018. jan. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

A képed undorító. Egy. Kettő, ez tényleg nem vetélés. A vetélés fájdalommal jár. Nem ültél volna a tv előtt nyugodtan mikor vetélsz. Nekem is távoznak hasonló dolgok, de nem mindig. Simán lehet hogy eddig neked nem volt hogy ilyen alvadt vér jöjjön, de mostmár jön/jött. Ez semmi több, mint megalvadt vér, levált nyálkahártya. A vetélés nem ilyen. Az csomósabb, egybe van, olyan gumós.

De nyilván hiába írom/írjuk ezt. A válaszaidból ítélve képtelen vagy elfogadni hogy ez csak vér. Ha ennyire biztos vagy benne, nem értem minek írtál ide ki kérdést.

2018. jan. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
69%

Szia..

8 nappal mentruáció lőtt nem kellene ennyire vérezned..


Ne aggódj azon, hogy baba, mert nem az, amkkora méretű a vér, az akkora már nem egy korai terhesség(6hetes korban 5mmkörül )


Menj dokihoz...

Vélhetően valami okból leválik idő előtt a nyálkahártyád, és nagy darabokban.

Nekem ilyen még nem volt, de hallottam már róla.


Mindenesetre menj el dokihoz mihamarabb.nyugtasson meg ő is...


Én is megijednék, ha ijet látnék..


Jobbulást

2018. jan. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
92%
Azt akarod hallani hogy elvetéltél? Hát akkor igen, elvetéltél királylány. Most így oké?
2018. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem voltál terhes.

Ez egy erősebb ciklus, ennyi, nekem is volt már ilyen.



(ezért a legnagyobb baromság hogy minden 2. nő az összes kis nyomorult hasszurkát meg mellfájdalmat beágyazódásnak véli holott minden ciklusban ezer dolog történik a testben. Megjön a vérzés és kiborul hogy elvetélt....)

2018. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
96%
25 vagyok, ez amúgy levált nyálkahártya. Nekem is volt már ilyen, és vetéltem is, 6 hetesen, az teljesen máshogy nézett ki. Gumószerű fehéres valami távozott. Szóval ez nem vetélés hanem egyben levált nyálkahartya darabok, most már szedd össze magad és dolgozd fel hogy megjött.
2018. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,nem ment el az EMBRIÓ. Csak megjott
2018. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 babyboom567 ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Nem olvastam végig a válaszokat.

Egyszer velem is ez történt.Megjött a menszeszem.3. nap már semmi sem volt,még barnázás sem(furcsáltam is).4.nap este ültem az ágyon tévéztem,éreztem folyik valami,mire kiértem a vécére,minden tiszta vér volt.Sosem láttam még annyi vért,hogy valakiből ennyi vér kijöhet.2 nap múlva elmentem dokihoz,azt mondta,hogy előfordulhat hogy egy nagyobb véralvadék elzárja az utat,felgyűlik mögötte,és az távozik.Meg azt is mondta,hogy az esetek nagy többségében(rengeteg nőnél),kialakul kémiai terhesség,de nem marad meg.Sőt régen(pisitesztek,ultrahang előtt)a ma korai vetélésnek számítókat csak sejtették,hogy vetélés volt.Anyósom 10x volt terhes,1 fia van(a férjem),volt 1 koraszülött kislánya aki pár naposan meghalt,a többi különböző korú vetélések + a kémiai terhességek amiről nem is tudott.

Ha vérzel menj orvoshoz.

2018. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
82%
Haromszor veteltem el (5-8-10 hetesen) es ebol csak az utolsot kellett muvi beavatkozasal befejezni. A veteles az iszonyatosan faj, leirhatatlan milyen gorcseim voltak, szornyu volt. Csinalj egy terhessegi tesztet esetleg, de szerintem biztos nem voltal terhes. Viszont probalj eljuttni minel hamarabb a surgosegire ha meg mindig ilyen erosen verzel.
2018. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Bmeg, ha nem tettél volna föl képet, azt hinném trollkodsz...
2018. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!