Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Elment a magzat? Nem bírom nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Először is elnézést kerek a kép miatt majd de muszáj vagyok! Január 6 an volt peteeresem és együtt voltam a párommal! 4-5 nap után 3 napig szurkalt a hasam és olvastam hogy beagyazodas lehet aminek nagyon örültem. 8 nap múlva kell hogy meg jöjjön, de ma reggel felkeltem elmentem WC-re és elkezdtem verezni. Nem fajt a hasam semmi gorcsoles nem volt ami nálam menstuaciokor elég erős szokott lenni. Este ültem a tv előtt és éreztem hogy valami folyik de nagyon belőlem. Elmentem WC re és ez várt. Mi lehetet elveteltem????? Terhes voltam édes istenem és elment?????? :((((((( rám jött a sírás megállás nélkül hogy elment a magzat.... :(((( ez az volt?????


[link]



2018. jan. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Mivel fent vagyok a hegyen nem tudom hány km-re a várostól kocsi nélkül külföldön nem tudok elmenni!

Elhiszem hogy neked minden hónapban ilyen, de nálam ilyen soha nem volt! És nem hiszem hogy ez normális hogy másodjára ültem le megint a WC re és dionyi veralvadek jön ki belőlem! És 10 percenként kell betetett cserélném! Szóval köszi a válaszod kedves utolsó!

2018. jan. 15. 22:16
 12/52 anonim ***** válasza:
73%

Ebbol nem lesz baba teljesen mindegy hogy beagyazodott e vagy sem ne tiprodj ezen a termeszet szelektl...december 26an jott meg tehat mostanra varhattad a menzes

Zed pont. Talan annyira rgorcsoltel h elobb megjott a stressztol.

2018. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha a hegyen nincs orvos, akkor szerinted itt a gyiken van? Vagy nem értem most milyen segítséget szeretnél itt?
2018. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Komolyan emberek.... Mire találtak fel ezt az oldalt?????? Inkább ne válaszolj ha nem tudsz normális lenni már ne is haragudj!!!!!!
2018. jan. 15. 22:40
 15/52 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint én minden hónapban elvetélek.
2018. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem sem voltal terhes.


De durva, hogy igy fotoztad le...

2018. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
93%
Ez a kep elegge horrorisztikus.nekem is volt egyszer ilyen nagy mennyisegben.neha elofordul hogy jobban tisztul.mint altalaban nekem volt olyan h fel ora alatt annyira durvan omlottem h total ataztam.mire munkabol haza ertem.ha esetleg volt is vmi az nem tapadt meg ez mar nem fogod meg tudni.nekem volt kemiaim is mikor egy hetet kesett pozitivat teszteltem es ugy ment el.most kar rajta tiprodni amikor jonni akar akkor jonni is fog.
2018. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is menstruáció. Valószínűnek tartom, hogy nagyon szerettél volna terhes lenni. Nekem mindig csak minimális mennyisegű verzésem van és nem szokott fájni, de előfordul évente 1-2 alkalommal, hogy iszonyatosam vérzek (sok alvadt vér is jön) és kegyetlenül fáj, de persze tisztában vagyok vele, hogy nem vetélésről van szó. Sőt képzeld van, hogy olyan trutymó is kijön, mint a nyákdugó. Csak tisztulásról van szó. Akárhogy is vagy ha úgy gondolod, hogy nem normális a vérzésed vagy nagy mennyiségű, fájdalmad van mindenképp juss el orvoshoz, hívj mentőt vagy akármi. De ne azon pörögj, hogy elvetéltél, sőt kizártnak tartom! Biztos csak hamarabb megjött. Mikor én terhes voltam 2 héttel peteérés után voltam nagyon beteg: szurkálás, láz stb. Rá 4-5 napra biztos nem beágyazódásról volt szó.
2018. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Próbálom én is elhinni, hogy nem baba van a szerepben. De könyörgöm! Soha életemben ennyi vert nem láttam! Reggel mikor megjött épphogy volt valami.utana egész nap rendesen menstualtam mint egy első napi menszesz. Este 8-9 fele ülő helyzetben éreztem hogy valami folyik belőlem. Elmentem WC re és mintha pisiltem volna 2 adagot annyira folyt belőlem! :(

Utána beraktam egy éjszakai tisztasági betétet ami 20 perc alatt megtelt ami normális esetben nálam 3-4 óra után van. Elmentem megint WC re ra ültem a WC re és szinten folyt belőlem Tűz piros színű és megint kis ujjnyi darab veralvadek jött belőlem! Ha tisztulás és ez normális meg el is hinnem, de miért ilyen sok ver és miért omlott ennyire belőlem ? :(

Lehet nem tapadt meg a baba és ezért ment el és ezért gondoltam hogy elveteltem. És ahogy mondtam decemberben is hamarabb jött meg szóval lehet hogy nem a 10nappal előtti peteereskor fogant meg hanem előtte. :(

Nem tudom mit gondoljak, annyit tudok hogy aludni nek tudok életemben nem éreztem ilyen lelki fájdalmat hogy lehet a magzat volt a kezemben és ezt már lehet sose tudom meg hogy mi volt az igazság :(

Most iszonyatosan faj a mehem mintha le akarna szakadni vérezni is verzek nagyon mondjuk már nem annyira mint akkor :( de nagyon rossz volt nem kívánom soha senkinek :(

2018. jan. 16. 04:11
 20/52 anonim ***** válasza:
94%

Egy barátnőmnek volt olyan egyik ciklusban, hogy nagy görcs után teljesen egyben jött le a méhnyálkahártyája. Ő is azt hitte, tuti elvetélt, még az ügyeletre is elvitte, ami koppant a vécében. Nem nézték hülyének, rendesen kivizsgálták, azt mondták hormonális oka volt, hogy ilyenre sikerült a ciklusa (peteérés nélküli), ha 1-2x előfordul egy évben, még normális. De nem volt terhes. Pár hónap múlva sikerült.

Egyébként jó eséllyel vetéléskor még kimutatja egy teszt a hcg-t.

2018. jan. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!