Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Elment a magzat? Nem bírom nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Először is elnézést kerek a kép miatt majd de muszáj vagyok! Január 6 an volt peteeresem és együtt voltam a párommal! 4-5 nap után 3 napig szurkalt a hasam és olvastam hogy beagyazodas lehet aminek nagyon örültem. 8 nap múlva kell hogy meg jöjjön, de ma reggel felkeltem elmentem WC-re és elkezdtem verezni. Nem fajt a hasam semmi gorcsoles nem volt ami nálam menstuaciokor elég erős szokott lenni. Este ültem a tv előtt és éreztem hogy valami folyik de nagyon belőlem. Elmentem WC re és ez várt. Mi lehetet elveteltem????? Terhes voltam édes istenem és elment?????? :((((((( rám jött a sírás megállás nélkül hogy elment a magzat.... :(((( ez az volt?????


[link]



2018. jan. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó ez a hazudozás? Unatkozol?
2018. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
91%
Hol van az a + TESZT? Kérdezel válaszoknak és még meg sértődsz. Igen nagy arcod van. De a tesztet nem rákod fel. Bár időbe telik mire szerzel valakitől egyet....vegyél vissza nyugodj meg és pihend ki magad. Mindenkinek van ilyen párszor ilyen vérzés.
2018. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul ilyen vérzés, ha eddig nem volt ilyen "állagú" a menstruációd, akkor is megeshet, az alvadt vér annyit jelent, hogy valamilyen úton módon nem tudott megfelelően tisztulni a méhed, és most jönnek ki ezek a "darabok". Levált nyálkahártya, ennyi. Emiatt ne aggódj, bár én is beparáztam amikor először menstruáltam így. :)


Nekem volt már pár spontán vetélésem (6h-7h-10h) az nem ilyen, elképesztő fájdalommal jár, ha vetéltél volna nem itt irkálnál, rég kórházban/orvosnál lennél,


Ha valóban volt pozi teszted, kémiai terhesség esetleg lehetett, de vigasztald magad azzal, hogy inkább most menjen el és így, mint később, mert az sokkal rosszabb.

Ám én nem hiszem hogy pozitív volt a teszted, ennek ellenére amikor elmúlik a vérzésed, menj el orvoshoz és kérd ki a véleményét, kérj hüvelyi uh-t, hogy megfelelően kitisztultál-e, ha igen akkor minden rendben,

De ha terhes voltál és nem tisztultál ki, akkor műszeresen kell befejezni a vetélést.


De azért hogy lássuk mi van, elkezdtél vérezni, és aggódsz hogy terhes vagy de nem juttatod magad orvos közelébe?

Nekem az első vetélésem külföldön történt egy kempingezés során, de az első az volt hogy bőgve hívtam a sos vonalat hogy save my baby pls..

Na. Nyugi.

2018. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Érdekes hogy nem kapunk képet. Azért azt hittem ez simán fog menni, ha már a fenti képet is kitetted :D
2018. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nem hiszem, hogy elvetéltél bár nem állítom biztosra. Nekem nem volt, pozi tesztem, mert nem teszteltem, de leirom mi volt. Már több mint egy hetet késett, lassan tesztelni is akartam, de a természet közbeszólt. Olyan görcsökkel jött meg, a wc-röl felállni nem bírtam annyira ömlött belőlem a vér. Kb 5 perc alatt átáztam és folyt szanaszét a cucc. Ez a görcs, sosem felejtem. Már mentőt alartak hívni, de nem hagytam. Néhány napra rá jöttek ilyen darabok, ami nyálkahártya és már nem görcsölt úgy. Dokival beszéltem rá 1 hóra kaptam időpontot, de ha terhesség lett volna akkor se latta. Szerinte is volt esély rá, hogy baba volt a dologba, mert már tünetem volt, de az erős görcs után az mintha elvágták volna megszünt. Nem agyalok rajta, lehet hogy baba volt lehet, hogy nem. Azóta van egy 7 hónapos gyönyörű lányom és nem számít mi volt. Te sem tudod biztosra, hogy terhes voltál e, kár ezen kattogni. Fáj, mert nekem is fáj ha rá gondolok, dokim is mondt, hogy lehetett baba, de inkább orvoshoz menj, mert ez így nem normális. Vagy ha megnyugtat akkor tesztelj.
2018. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
32%
Hiába pontoztok le,attól még igaz,amit írtam. A menstruációs vér nem alvad meg, az méhnyálkahártya,ami darabokban jön.
2018. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Gabica nem ártana utána nézni a dolgoknak. A vér (mindegy milyen) alvad. Ha nem, az elég nagy gáz és gyógyszeres kezelést igényel! Egyébként igen, nyalkahartya darabok Is ürülnek menstruációval.
2018. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
58%

A képet nem szeretném megnézni, de leírom neked, hogy fogant meg a hamarosan 4 éves kislányom.


Egy reggel nagyon erős petefészekgörcsre ébredtem. Évekkel korábban a petefészekciszta okozott ilyen görcsöket. Miután ki bírtam egyenesedni, az jutott eszembe, hogy tessék, már megint ciszta. A munkahelyemen barnázást vettem észre. Nos, ilyen sose volt petefészekcisztánál nekem. Akkor jutott először eszembe, esetleg ez beágyazódás volt? Pont akkorra vártam a menzeszemet, de nem jött meg. Már épp teljesen elhittem, hogy ez beágyazódás volt, amikor mégis megjött a menzeszem. Nem emlékszem őrületes mennyiségű vérre, de erősebb volt a megszokottnál. Általában 6-7 napig tart a menzeszem, ez 9 napig elhúzódott. Ekkor már a méhen kívüli terhességtől kezdtem tartani az erős vérzés és a kezdeti erős hasgörcs miatt. Ezért ahogy véget ért a menzeszem, csináltam egy tesztet, ami azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. 1 hét múlva megkérdezték, hogy terhes vagyok-e, mert olyan kisimult az arcom...A következő menzeszem késett, helyette vizes folyásom lett. 4-5 nap késés után teszteltem, akkor már pozitív lett a teszt.


Mondák néhányan, hogy ilyen kezdettel biztosan valami baj lesz a babával, de teljesen egészséges babám született.


Elvileg be se ágyazódhatott volna a menzesz előtt 1-2 nappal, mégis sikerült neki. És az a 9 napig tartó extra erős vérzés...


De az tény, hogy azért nem volt annyira erős a vérzésem, hogy másra gondoljak, mint menzesz. Inkább az volt a fura, hogy annyira elhúzódott.


Csak azért írtam, ne add fel végleg a reményt, de hiú reményeket se akarok ébreszteni, mert az is borzasztó.

2018. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

48...

Ezért kellett volna előbb a képt megnézned.. Ilyen vérzés mellett, és ekkora ürülés mellett ami a kérdezőnek volt (vagy nem volt) lehetetlen, hogy bármi a méhében maradjon..

Ami miatt azt,mhiszi,mhogy baba, sem lehet, mert egyrészt nem így néz ki egy abortálódott magzat,mmásrészt, ha akkora lenne, mint az az alvadt vé, akkor már legalább 8-9 hetes lenne, amiről tudna...


De egyértelműen kamu, vagy nagyon buta, ha még nem ment dokihoz, ha neki eddig nem volt ilyen ( lehet valaki szerint normális, de ha magamon észlelném nem itt irogatnék, )hanem menekülnék az orvosomhoz, hogy mégis mi ez...

2018. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
90%
mi van veled kérdező? vmi fejlemény?
2018. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!