Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Elment a magzat? Nem bírom nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Először is elnézést kerek a kép miatt majd de muszáj vagyok! Január 6 an volt peteeresem és együtt voltam a párommal! 4-5 nap után 3 napig szurkalt a hasam és olvastam hogy beagyazodas lehet aminek nagyon örültem. 8 nap múlva kell hogy meg jöjjön, de ma reggel felkeltem elmentem WC-re és elkezdtem verezni. Nem fajt a hasam semmi gorcsoles nem volt ami nálam menstuaciokor elég erős szokott lenni. Este ültem a tv előtt és éreztem hogy valami folyik de nagyon belőlem. Elmentem WC re és ez várt. Mi lehetet elveteltem????? Terhes voltam édes istenem és elment?????? :((((((( rám jött a sírás megállás nélkül hogy elment a magzat.... :(((( ez az volt?????


[link]



2018. jan. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Ammúgy meg mit csodálkozol azon, hogy a tisztasági betétet 20 percenként kell cserélni? Azt folyásra/pecsételésre szoktuk használni, vérzés esetén pedig egészségügyibetétet.
2018. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Csináltam tesztet és pozitív volt, úgyhogy köszönöm a sok negatív hozzászólást aki próbált oltogatni, hogy hülye vagyok!
2018. jan. 16. 12:53
 33/52 anonim ***** válasza:
12%

Csak leírom a sok okosnak,hogy a menstruációs vér nem alvad meg. Azért ennyit nőként illik tudni szerintem.

Ha darab jön ki,az mindig méhnyálkahártya.

2018. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező,te meg menj uh-ra,hogy nem kell-e műtéti befejezés,kitisztultál-e rendesen.
2018. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! En is ezért furaltam, és éreztem hogy valami nincs rendben :(
2018. jan. 16. 12:59
 36/52 anonim ***** válasza:
74%
Kérhetünk a pozi tesztről képet? De olyat, amin a kezed is rajta van, mint a fenti képen... 6 kémiai terhességen vagyok túl (minden hónapban terhes voltam), de sosem jött meg előbb, mindig késett pár napot. Az orvosom a harmadik ilyen esetnél mondta azt, hogy ez már sorozat, ezért kivizsgálás kell.
2018. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel fent vagyok a hegyen nem tudom hány km-re a várostól kocsi nélkül külföldön nem tudok elmenni!"


Tegnap még fent voltál a hegyen, orvoshoz menni is egy hét múlva tudtál volna menni, most meg beszereztél a HEGYRŐL egy tesztet. Aha, persze.


Attól még hogy össze vissza kamuzol, még sötét maradsz.

2018. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Ó, menj már.... :D
2018. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha 8 nap múlva kell, hogy megjöjjön, NEM lehet pozitív a teszt.
2018. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, csak biztos káprádzik a szeme és két csíkot lát, vagy a hegyi levegő zavar be nála, ezért lát két csíkot!
2018. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!