Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

Nekem januarban volt missed ab-om es most ugy nezz ki hogy sikerult a baba. Mivel nem elso vetelesem a pozi teszt utan rogton kell menjek a dokihoz hogy vegyenek vert hogy lassak hogy alakul a hcg es a progeszteron szintem.

En azt tanacsolom neked elsosorban hogy probalj megnyugodni es ha nem verzel es nincsenek eros fajdalmaid varj majdnem a 8ik hetig es akkor menj uh-ra. Akkor mar kell lasanak mindent es szivhang is kene hogy legyen.

Sok sikert es boldogsagot kivanok a picihez!

2018. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok Neked is! :) Én örülök hogy egy vetélés után is felírták nekem az Utrot, bár a laboreredményeim se tökéletesek ugyhogy ezért is felírta egyböl! Valahogy kibirom, aztán a 8.héten elmegyek! Bízom benn nagyon hogy igy gyogyszer mellett nem lesz semmi baj! De ma egész nap ilyen kellemetlen mindjárt megjön érzésem is van, eddig ez nem volt, csak a cicim kett teltebb és érzékenyebb, más nincs!
2018. jún. 6. 13:03
 13/64 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok 9 hetesen 2 üres petezsákom volt .
2018. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:

11es vagyok, koszonom szepen :) En kulfoldon elek es itt nem irjak fel az Utrot csak ha az b8ztosan szukseges, annak ellenere sem hogy tobbszoros vetelo vagyok :(

Ez van, remelem most nem lesz baj es sikerul megszulnom a babankat.

Kerdezo majd jellentkezz hogy hogy vagytok a babadal!

2018. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
3 missed ab-om volt,úgyhogy átérzem teljesen. Ilyenkor nem igazán lehet jó tanácsot adni...nekem mindenki azt mondogatta végig, hogy nyugi nem lesz baj...hát köszi! Magadban kell tudni picit elszakadni ettől a félelemtől. Én amennyire csak tudtam folyamatosan tereltem a gondolataim. Most ismét összejött a baba, mondanom sem kell mennyire igyekeztem zombi módba tenni az agyam :) A dokim szerencsére velünk együtt izgult, így elég sűrűn kellett hozzá mennem, de így is nehéz volt az első 12 hetet túl élni. Most már félidőnél tartunk és talán igy már könnyebbek a napok hogy érzem mozogni a babát. Szóval kitartás és a rossz gondolatoktól próbálj megszabadulni, minden rendben lesz :) Mindig csak a jóra gondolj...ha felgyűlik benned a félelem akkor pedig add ki magadból és utána amint tudsz keress valami elfoglaltságot ami teljesen leköt
2018. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien írtatok, és le a kalappal előttetek hogy mennyi mindent kibirtatok elviseltetek és kívánom hogy mindannyiotoknak sikerüljön! Boldog nyugodt babavárást mindannyiunknak! És természetesen csak pozitivan én is és majd beszámolok hogy alakult a sorsom ! Bizom benne most nagyon :)
2018. jún. 6. 20:39
 17/64 anonim ***** válasza:

6-os jelentkezik.

Megvolt a 7. heti vizsgálat, a terhesség 6 hetesnek felel meg, 3 mm volt az embrió ülőmagassága. Petezsákot és szikhólyagot nem mérte a dokinő. Kaptam progeszteront én is - pedig direkt rákérdeztem missed ab utáni kontrollon hogy kell-e valami progeszterontámogatás pozitív teszt után és azt mondták hogy nem szükséges... valami idős doktorbácsi volt ott. :(

Hát nemtudom, én kicsit el vagyok keseredve hogy ennyire le van maradva...

2018. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
Szia! Ne keseredj el! Nekem hat hetesen még embrió se volt, csak az üres perezsák! Használd nyugodtan az utrogestant, én most hogy használom teljesen megnyugodtam! Mennyi idő múlva hivott vissza? És mennyire erősek a terhes tüneteid? Mert nekem nagyon és azért ez is megnyugtat, mert februárban alig éreztem valamit, most meg fáj a cicim, és iszonyuan hányingerem van, ég a gyomrom és vagy falási roham jön rám, vagy mindenféle ételundor
2018. jún. 8. 13:55
 19/64 anonim ***** válasza:

Na a tegnapi alvás után megnyugodtam, nagyon sokat olvastam, és 6-7 között 2-4 mm CRL teljesen normális :) főleg ha van szívverése, mert az volt. Nekem is pont június 26-án kell visszamennem, egyrészt mert el fog fogyni a bogyó, másrészt rá akar nézni, akkor leszek 9+4 hetes. Hát, fájnak rendesen a cickóim :))) van kis hasmenésem, hányingerem, de nem olyan vészesek. Meg ha olyan kaját eszek, brutális gyomorsavat csinál, de amióta odafigyelek, az sincsen már. Nekem is van mindenféle ételundor, főleg édességek téren :)

Most ismét bizakodó vagyok. Te mész 7. héten?

2018. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
Minden rendben van Kérdező??
2018. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!