Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Szerintem most is úgy számolta a doki hogy maga a baba 9 hetes, de egyébként a terhesség valóban 11 hetes ezzel a mérettel. Szóval minden oké, viszont igaza van az előzőnek, jövőhéten, max 2 hét múlva kellene menned a 12. heti UH-ra.
2018. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Hát pedig julis 31-re kaptam idöpontot! De az miért probléma hogyha késöbb jutok el a 12.hetire? A hasam is egészen ki van kerekedve, elöször azt hittem fel vagyok puffadva, de mindennap, minden napszakban? Hallottam másodii terhességnél már korábbi szakaszban meglátszodik az a bizonyos baba pocak, ugyhogy nem tudom én is ugy érzem, gondolom hogy böven megfelelek már egy három honapos terhesnek :) nem baj az a lényeg minden rendben, kiváncsian várom mit mondanak majd a genetikai ultrahangon! Köszi hogy irtatok, jol esik! Szép napot mindenkinek!
2018. júl. 15. 10:57
 53/64 anonim ***** válasza:

Azért lesz probléma mert lehet már túl nagy lesz és nem lesz értékelhető a tarkóredő, ezáltal nem tudnak kockázati számot adni Down-kórra meg stb. :/ Nemtudom, én a helyedben felhívnám és legalább 1 héttel hamarabbra kérném. Nem fogják leharapni a fejed, csak mondd hogy 4 centi volt a baba pénteken.

De jó, nekem még mindig tök lapos a hasam, viszont mintha ki tudnám tapogatni a méhem szeméremcsontom felett ha picit lehajolok :) szóval még eléggé lent van szerintem.

2018. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Na megvolt az UH vizsgálat, meglepően nem csúsztak, így nem is kellett várnom szinte :D

48 mm a baba, 12 hetes terhességnek felel meg. 18 mm a BPD-je, van orrcsont 1.5 mm, tarkóredő is szuper 1.2 mm :) meg még ezer érték de talán csak ezek a fontosabbak. Augusztus 16-án kell mennem legközelebb a dokimhoz.


Szóval úgy néz ki, hogy minden a legnagyobb rendben :D Nagyon boldog vagyok!!!

2018. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Jajj de joooo! Gratulálok! Örülök nagyon! A nemét még nem tudták megmondani? Nekem anno a kisfiamnak 100%-ra mondták hogy fiu lesz a 12.heti ultrahangon!

De most nézem a te babád méretei alapján 12 hetesnek felel meg, akkor az én itteni nödokim valamit tényleg nagyon nem jol értékel! CRL:4 cm BPD: 1,4cm! Akkor az én babám is böven tul van már a 9.héten! Kiváncsi vagyok nagyon mit mondanak majd nekem 31-én! Nagyon várom én is! :)

2018. júl. 18. 11:05
 56/64 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán látták, pont a 2 lába között volt a köldökzsinórja :) de egyik szögből mintha nem látszott volna a fütyije és talántalántalánnn lány, de inkább nem mond semmit :)

Remélem nem csúszol ki az időből. 13 hét 6 napig végzik a 12.heti UH-t, tehát ha most feltételezzük h te is 11-12 hetes vagy, akkor talán éppen jó lesz :) majd írj!!

2018. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Na mizu kedves Kérdező?


Én ma voltam központi terhesgondozáson, nem tudtam hogy itt is csinálnak gyors UH-t :) szóval ma is láthattam a babát. BDP: 26,4 mm, AC: 77,3 mm, Fem: 12,4 mm. CRL nincs, de azt mondta hogy kicsivel több mint 8 centi, teljes hossza meg kb 11 centi. Sajnos nem láthattam a babát, csak a legvégén 4D-ben, szegénynek rendesen ufó feje volt! :D 14+6 hetes vagyok mensi alapján, UH szerint kerek 14 hetes voltam, így továbbra is 1 héttel kisebb :) nemét még mindig nem tudjuk.

Neked már kikerekedett a hasad? Nekem még mindig full lapos, pedig mindjárt itt a 4. hónap, tök fura :D

2018. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

Sziaa! Én is voltam a 12.heti genetikai ultrahangon! Szerencsére minden rendben! 13hetesnek felelek meg (tehát a nödokim egy hetet csuszott csak), nálam: CRL: 71mm, BPD: 20mm, HC: 84mm, AC: 75mm, FEM: 8mm, NT: 1,4mm, NB: 3,3mm! És nálunk sem tudta mgmondani a nemét! Én ugy érzem lány! :) a pocid miatt ne aggodj! A kisfiamnál a 6.honapban is még simán letagadhattam volna hogy babát várok, ezen ne aggodj! Majd a végére lesz, jo nagy :D

Nekem már most nagy van :( én meg ennek nem örülök! A védönö mondta hogy második többedik terhesség ennyire hamarabb látszik, meg már hiztam négy kilot, pedig semmivel nem eszem többet! Meg sajna elviselhetetlen lettem! :( hormonok miatt nem tudom de nagyon kedvetlen és kötekedös vagyok sokszor, nincs kedvem emberekhez! Ez is nagyon :(

2018. aug. 4. 09:15
 59/64 anonim ***** válasza:

De jó, örülök neki! :)

Én ma ismét voltam dokinál, 16 hetes vagyok, szépen fejlődik a baba, habár most nagyon szégyenlős volt, méhembe fúrta az arcát hassal lefelé :D cuki volt. Ki is derült a neme, eddig úgy néz ki, hogy kisfiú!! :)

2018. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

De jo! Kisfiu! :) én azt szerettem volna elsö babaként és az is lett! Gratulálok! Akkor minden rendben veletek ugye? Még nem érzel mozgásokat? Még én sem, pedig már ugy várom, olyan türelmetlen tudok lenni :) én majd csak szeptember 27-én megyek legközelebbi ultrahangra! Olyan messze van még az is... :)

Majd te is irj ám mindig, ugyis kb egyidöben fogunk szülni, csak kár hogy az ország két másik végében

2018. aug. 20. 13:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!