Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

De-de, már érzem, meg is lepődtem mert első baba ugye :D már 13. hét óta. Először csak oldalt fekve éreztem esténként gyenge mozgásokat, most már állva is és egyre fentebb. Tegnap este jó erőset is rúgott/boxolt, pont a hasamon volt a kezem, meg is éreztem!! Ez volt az első hogy kívülről is lehetett érezni :)

Érdekes módon én nagyon kislányt éreztem (pedig én is kisfiút preferáltam első gyerekként), szóval nagyon meglepődtem :D de közben nagyon örültünk is!! Szeptemberben több ultrahangom is lesz, 7-én a 18-20. heti, 13-án a saját dokimnál, majd 24-én a terhesgondozóban egy gyors uh. Nagyon jó látni a fejlődést!

Hivatalosan január 29-re vagyok kiírva, egyébként mensi szerint 25, UH szerint febr 1 lenne a kiírt időpont, és kettő közé tettük a hivatalosat :D

2018. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Jah, és hasam még mindig annyi, mintha nagyon jól lennék lakva :D
2018. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok. Megvolt a 20. heti ultrahang :)

Nagyon szépen fejlődik a baba, a fontosabb adatok: BPD: 46 mm, HC: 170 mm, AC: 138 mm, FL: 29 mm. Kb 300 gramm már a kislegény!

Nagyon helyes kis pofija volt oldalról, bár az elején még takargatta magát az egyik kezével, nagyon cuki volt :))

A teljes hossza kb 23 centi, ahhoz képest alig van hasam, nemtudom hova fér el :D

2018. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, ismét én. Minden rendben van veletek? Örülnék, ha adnál némi hírt magadról :)

Itt minden rendben van, holnap leszek 24. hetes. Végre látszik a hasam, bár kollegáim még mindig nem szóltak semmit. :D Már előre tudom, hogy mikor fog mozogni a kisfiú, vannak alvási-ébrenléti ciklusai.

Jövőhét kedden mehetek cukorterhelésre, remélem jók lesznek az értékeim. Sajnos pont most sikerült lebetegednem, kapar a torkom meg picit folyik az orrom is, lehet majd bemegyek a gyógyszertárba kérni valami szopogatós tablettát, hátha tudnak adni kismamának valót.


Remélem minden szuper és kiderült a neme is :) Írj!!

2018. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!