Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Jajj de jo! Tiszta szivemböl gratulálok neked! Márbiztosan fellélegezhetsz, minden rendben lesz! Bizom benne hogy én is igy járok mint te! Nekem ma kellett vissza mennem, ezer millio dolgom közepette haza rohantam gyors lezuhanyozni, aztán irány a doktor néni, erre az ajtora ki van irva hogy a mai nap a rendelés betegség miatt elmarad! Képzelhetitek... :/ na nem baj, ennyi idö után, még egy nap izgulás bele fér :D bár egy kicsit félek, vagyis nem kicsit nagyon! :(
2018. júl. 9. 13:28
 42/64 anonim ***** válasza:
Fú szegény, és még csak helyettes sem volt? Mikor mész legközelebb? Én júl 17-re kaptam időpontot 12. heti UH-ra, remélem meg tudnak vizsgálni.
2018. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Jah most látom, hogy holnap ha jól értelmezem :) Drukkolok, mindenképp írj majd!
2018. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Igen, holnap megyek mindenképp! Viszont most van még egy kis bibi, pont egy hete abba hagytam saját felelösdégre az utrogestant (nem voltam jol töle) és ma enyhe szurkálás van és fáj a derekam, eddig ilyen problémám nem volt és most nagyon megijedtem! Ugy megijedtem hogy megint elkezdtem használni az utrot és emeltem a magnézium adagomat! Jajj nyugtassatok meg hogy nem csináltam olyan egetverö butaságot és minden rendben lesz, most ténylegnagyon megijedtem
2018. júl. 9. 18:00
 45/64 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz baj, de szerintem nem történt semmi! Én is szoktam érezni szurkálásokat hol a méhem, hol a petefészkeim környékén! Szerintem nő a méh és szalag is! Én már 8. hét óta érzem, úgymond megszoktam! :D
2018. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Bizom benn nagyon hogy minden rendben sajna péntekig várnom kell vele hogy tudjam miujság! Izgulok nagyon, a derekam már nem fáj, csak néha belenyilal a petefészkembe, viszont lehet egy kicsit meg is fáztam és attol is lehetnek ezek! Neked is várnod kell még egy hetet, de veled már biztos hogy minden rendben! Egyébként merre laksz? Hány éves vagy? Van már gyerköcöd? Vagy ö lesz az elsö?
2018. júl. 11. 08:57
 47/64 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodok hogy lehet épp elsorvad a sárgatest, azért szurkál időnként? Ugye az 10-12 hét között következik be, mivel a méhlepény veszi át a hormontermelődést és enyhülni fognak a tünetek is (bár még mindig fájnak a cickóim :D) de csak találgatok. Kitartás péntekig, tudom milyen nehéz várni.

Szegeden élünk, 25 éves vagyok és ő lenne az első gyerek :) És Te?

2018. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

Szia! Ma voltam az ultrahangon és minden rendben a babocával! 9hetesnek lett kiszámolva bár ugye mensi alapján már elmultam 12 hetes! CRL:4 cm BDP: 1,4 cm! Nemtom ahogy néztem neten már böven megfelel tiz hetesnek is! De nem baj lényeg a lényeg hogy minden rendben vele, nagyon örülök! :)

Én Vas megyei vagyok, 30 éves és van már egy négy éves kisfiam! :) jo messze vagytok akkor tölünk! Majd ird meg mi volt a genetikai uh-n! Minden jot nektek is!

2018. júl. 13. 18:35
 49/64 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy minden rendben van a babával :) 4 cm akár 11 hetesnek is megfelel az angol táblázat szerint, ilyenkor kezdik mérni a fejméretet is.

Tényleg jó messze vagytok :) Rendben, megírom mindenképpen, nagyon izgulok már :)

2018. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim válasza:

tök jó hogy minden rendben van veletek!!!

kérdező, valóban inkább 11 hetes vagy a 4 centivel, nem értem miért 9 hetet írtak a papírra!! már simán mehetnél genetikai ultrahangra is!! ugye nem 3 héttel későbbre kértél időpontot?? mert akkor lehet már lecsúszol róla!!

2018. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!