Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!! Mindenképp írd meg, mi volt!

Én azt hiszem maradok a júl. 5-nél, bár fene tudja.. :)

2018. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

Én is várom a fejleményeket és szurkolok! Bámulatos a kitartásod és az optimizmusod! :)

#4-es vagyok :)

2018. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2018. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim válasza:
elvárja hogy írjunk a fejleményekről, ő meg eltűnik... mindig mindenhol ez van
2018. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Dehogy tüntem el!

Ma voltam, kibirtam a megbeszélteket nagy nehezen! :)

Másfél centiméteres a magzat és már hallottuk a szivhangot! Azt mondta a petezsákom mérete megfelel a kilenc hetes terhességnek, a magzaté viszont csak 6-7 hetesnek felel meg! De ez ugye nem baj? Mert még mindig nem nyugodtam meg teljesen :(

2018. jún. 26. 13:05
 36/64 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök a hírednek!! Az utolsóval meg ne foglalkozz... :)

Hát, én akárhogy is nézem, másfél centi az minimum 8 hetes terhességnek felel meg. Még angol oldal is így írja. 1 hét eltérés még bőven belefér, olyan picik. Szerintem minden rendben van! :)))

2018. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

Nem lehet úgy értette, hogy maga a baba 6-7 hetes? Mensi hozzáadásával már 8-9 hetes. Így stimmel. Előző voltam.

De akárhogy is, van szívhangja, úgyhogy :)))

2018. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) április 24-én volt meg utoljára a mensim, tehát az alapján pont ma vagyok kilenc hetes terhes! A hét hetes ultrahangon mégcsak egy 3 centis üres petezsák volt láthato és ezért izgultam ma hogy vajon ma már lesz e benn valaki! A doktornö pedig csak annyit mondott hogy nagyon picike ennyi idös terhességhez a magzat, még semmije se kivehetö. Se feje se keze se lába, viszont van szivhang, ez jo!-ennyit mondott és julius 9-ére hivott vissza, és én azért még mindig izgulok hogy legyen minden rendbe
2018. jún. 26. 14:15
 39/64 anonim ***** válasza:

Jó lesz az, úgy érzem :) Tüneteid visszajöttek, vagy továbbra is enyhék?

Nekem még mindig leszakad a mellem, meg elkezdett dugulni az orrom éjszakánként (olvastam, hogy ez is terhességi tünet lehet, tök érdekes) na meg persze az elmaradhatatlan éjszakai pisilés. Hányinger enyhült, bár picit érzékeny vagyok a húsokra, pedig előző terhességnél imádtam, nem tudtam meglenni nélkülük :D Néha enyhülnek a tünetek, de pár nap után vissza is térnek. Egyébként ma 9+4 hetes vagyok.

Nagyon várom már a július 5-ét, remélem minden rendben lesz és fejlődik szépen. 12. heti UH-ra július 12-re kaptam időpontot, védőnőhöz még nem kerültem, azt mondta hogy elég majd 12. heti UH után, biztos ami biztos az előzmények miatt. Kérdeztem, hogy nem kell kiskönyv a 12. hetire? Azt mondta, nem, elég a TAJ kártya. Érdekesen mennek itt a dolgok, a vérvétel is 12. heti uh után lesz.

Majd te is írd meg a fejleményeket, kíváncsi vagyok rád! :)

2018. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Na ismét jelen, voltam a vizsgálaton.

27 mm a pici, mozgott és dobogott a szíve :) De még mindig kisebb mint kéne, de előző ultrahangon is így volt, és azt mondta a dokinő hogy két ultrahang között pont megfelelően fejlődött, így valszeg nincs baj.

Viszont 12. heti genetikai ultrahangot át kell tolnom 1 héttel későbbre pont a méretek miatt, szóval holnap telefonálhatok ezerrel, mert vagy felveszik vagy nem :)


Kicsit megnyugodtam, amikor megműtöttek, 25 mm volt a baba. Talán túl vagyok a kritikus időszakon.

2018. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!