Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sorstársak! Bíztatnátok egy...

Sorstársak! Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Márciusban volt egy missed ab.-om! Üres petezsák volt csak és hematóma is volt mellette! Elkezdtem vérezni,irány a kórház, ahol két nap várakozás után meg is műtöttek!

Hamar rendbe jöttem és a 2.mensim már meg sem jött! :) most vagyok hat hetes, múlt héten voltam orvosnál aki egyböl felirta az Utrogestant, napi egyet használok, de ilyen korán még nem akart ultrahangozni, mondván még szinte felesleges! Junius 26-ra hivott vissza,akkor leszek 9hetes! De annyira félek hogy megint ugyanugy járok! Szerintetek jövö héten (7hetesen) vissza menjek hogy csináljunk ultrahangot? Aki járt már igy, annak a második terhessége már rendben volt? Annyira rossz érzés hogy csak itthon pihenek hogy minden rendben legyen, közben meg attol rettegek hogy megintcsak nem fejlödik ki a kisbabám :(

A másik hogy mennyire normálisak a petefészek szurkálások? Mert arra emlékszem hogy az elözönél nagyon fájdogált, sürün és erösen, és pont 6-7 hetes voltam mikor el kezdtem vérezni! Ha jövö héten vissza megyek akkor már kell látszódnia szikhólyagnak, embriónak, sőt már szívpulzálásnak is ugye? Köszönöm ha irtok!


2018. jún. 6. 10:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Még nem mentem vissza az orvoshoz! Egész napos hányingerem van és folyton szédülök, szerintem az Utrogestantol, bár hüvelykapszulában használom napi kettöt, de nagyon rosszul vagyok! Jóformán egész nap fekszem! Nektek van vele tapasztalatotok? Tényleg igy ki tudja ütni az embert? Bár gondolom hozzámegy az is hogy a vérnyomásom alig éri el a százat!

Tegnap töltöttem be menstruácio szerint a hetedik hetet, és ugye még két hét mulvára hivott csak vissza a doki! A párom szerint menjek csak ma el, de nem tudom! Már igy is az agyára megyek az itteni dokinak, mindig csak azt hajtja hogy korai korai még... dehát az elözmények miatt megérthetné hogy nem birok már várni! Ugyhogy szerintem ugyse birom ki és elmegyek ma! Majd megirom mi volt!

2018. jún. 13. 08:52
 22/64 A kérdező kommentje:

Hát elmentem, egy 3cm-es üres petezsák volt láthato a monitoron! Teljesen bepánikoltam, bár a doki biztatgatott hogy tul korán jöttem, pont emiatt hivott a 9.hétre mert akkor már biztosan kell látszania a babának! Mutatott most is egy icipici alig láthato fehér pöttyöt hogy na ott kell majd lennie a babának, nyugodjak meg, két hét mulva már ott lesz!

De én az elpözmények miatt egyáltalán nem vagyok nyugodt! Nem akarok még egyszer ugy járni! Iszonyuan félek! Hogy birok ki igy még két hetet :(

2018. jún. 13. 11:05
 23/64 anonim ***** válasza:

Biztos minden rendben lesz, főleg hogy látszott egy pici fehér pötty! :) Hátha csak később fogant/ágyazódott be, mint nálam.

Közben kiderült, hogy a nődokim jún 26-ról júl 5-re módosította az időpontomat, mert azon a héten végül nem fog ráérni, műtik. Szóval még jobban izgulhatok, remek. :D

Nekem egyenlőre még mindig ugyanazok a tünetek vannak (bimbófájdalom, változó hányinger, hasmenés + ronda pattik :((). A gyógyszertől nincs bajom, de félek hogy ez a hasmenés miatt nem szívódik fel rendesen, bár igyekszem hasmenés után bevenni rögtön és kb 2 órát biztosan bennem van.

A vérnyomásod tényleg alacsony, szerintem igyál valami kávét, teát, amiben van koffein, reggelente.

2018. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Jajj szegény! Akkor te szinte három hetet izgulhatsz még!!

És képzeld lehet hogy csak bemagyarázom magamnak de ma kifejezetten jol vagyok, nincs hányingerem, nem vagyok extra fáradt, aluszékony és mintha a cicim sem fájna már! :( és van egy nögyogyász ismerösöm, csak messze lakik tölem, és online szoktam ráirni és ö azt mondta hogy egy 3cm-es petezsákban már látszania kéne az embrionak! :( tényleg nagyon elkeseredtem, föleg hogy gyogyszert is használom, nem akarok megint abortuszt!!! :( de köszönöm hogy biztatsz, nagyon jol esik! Irok még mindenképp és kérlek te is/ kitartást neked is! Minden rendben lesz

2018. jún. 13. 13:21
 25/64 anonim ***** válasza:

Végülis valamennyire látszódott, nem? :) Csak gondolom nem volt annyira mérhető, vagy gyengébb volt az UH gép.

Nekem is néha enyhülnek-erősödnek a tünetek, ez azért van elvileg, mert a szervezeted kezd(ett) hozzászokni a HCG szintedhez, és mivel ugye 48-72 óránként duplázódik, így ismét visszajönnek hogy szenvedj egy sort...

Annyi vigasztal, hogy az előző terhességnél, ami missed abbal végződött, kb 5. hét óta folyamatosan szúrkált, fájdolgált a méhem, és 9 hetesen elhalt. Most szinte semmi, ritkábban van kisebb szurkálás, megjön érzés, de pihenésre el is múlik, elvileg ez a normális. Ha neked is ilyen, szerintem minden oké!!!

2018. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Jajj lányok, ugy bánom hogy elmentem ma ultrahangra, annyira elkeseredtem megint hogy nem igaz... :(

Érzem hogy gáz van, hogy őt is el kell engednem! Mindenhol azt olvastam hogy ennyi idősen és főleg egy 3centis petezsákban már muszáj lennie babának! Olyan elkeserítő ez az egész és mégcsak azt se tudják megmondani hogy mi a baj ilyenkor! Ez szörnyű!

2018. jún. 13. 21:44
 27/64 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, utánanéztem, volt valakinek 7 hetesen 29.6 mm petezsákja, benne semmi. Később baba lett :)

Másnak 25 mm volt a petezsákja 7 hetesen, 1 héttel később már látszott aminek kellett.

Van remény! Lehet csak ráérős tempóban fejlődik :)

2018. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzeted kedves kerdezo de meg tarts ki egy kicsit mert nem biztos hogy baj van. Tudom milyen ezt hallani mert en is hallotam egy parszor de vegul majd k8derul mi a helyzet veletek. Menj vissza egy het mulva a dokihoz
2018. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Tényleg hihetetlen milyen jol tud esni és mennyit ér pár biztato kedves szo! Kitartok még, tényleg bármi lehet! Igyekszem addig lefoglalni magam valamivel, mert most még dolgozni sem dolgozok! Azt hiszem elkezdek megint olvasni, az mindig segit! :)
2018. jún. 14. 07:18
 30/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Férjemmel megbeszéltük hogy szerdán elmegyek maszek nögyogyászhoz ultrahangra! Nem birom kivárni a 26-át! Pont egy hét fog ugye eltelni az elözö ultrahanghoz képest, szoval akkor már mindenképpen benn kell lennie a kis babonknak, igaz? Szoritsatok értünk, kérlek! Remélem még olvastok és várom én is a ti fejleményeiteket!
2018. jún. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!