Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretőként gyereket vállalni?...

Szeretőként gyereket vállalni? Őrültség megtartani, ha előre tudom, hogy egyedül leszek vele?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 3 éve vagyok egy férfi szeretője. Igazából ez több, mint szex. De kevesebb, mint kapcsolat... Ugyanis utazgatunk együtt, programokat csinálunk, rengeteget beszélünk mindenféléről, sokat segített már. Eleinte nekem csak kellett valaki, akivel jó a szex, mikor megismerkedtünk, a hátam közepére sem hiányzott volna egy kapcsolat. Viszont magas elvárásaim vannak minden téren, ez igaz a férfiakra is az életemben. Ő pedig mindentéren az elvárásaimon felül teljesített, szóval valahogy így egymás mellett ragadtunk. Tudok a feleségéről is, de sosem kértem, hogy váljon miattam, vagy hagyja ott (gyerekük nincsen, nem is lesz már). Viszont mint kiderült, terhes vagyok...

28 lennék, amikor megszületik, tehát nem olyan fiatal, amire az emberek felhúzzák a szemöldöküket. Anyagilag nincs problémám, van lakás, autó, biztos háttér. A munkám is olyan, amit tudnék folytatni egy kisbaba, kisgyerek mellett, én osztom be az időmet. Csak közben ott van az, hogy kb. nem lenne apja, lutri lenne, hogy mikor jönne olyan férfi az életembe, akivel komolyan együtt lennék, és szeretné a gyereket is. Mert hiába vagyok szép, csinos, dekoratív, a gyerek sok férfi esetében azonnali felejtést jelent. Nem hibáztatom őket, nálam is.

A "párommal" beszéltem erről, most azt mondja, hogy támogat engem is, és a gyereket is anyagilag, ha úgy döntök, hogy megtartom... Viszont nem tudom, mennyire értintene rosszul, ha a terhességem alatt mindenki kérdezősködne, faggatna az apa felől, vagy ha születése után a gyerek egyre jobban rá hasonlítana, és őt látnám benne minden nap.


Teljesen kivagyok. Fiatalon akartam szülni, 20-21 évesen. Máshogy alakult az életem (aminek örülök, egy gyerek mellett biztosan nem lenne ennyi jó emlékem, tapasztalatom, sikerem), de 1-2 éve érzem azt, hogy ténylegesen vágyom gyerekre, az anyaság jó és rossz velejáróival egyaránt.



2018. nov. 11. 16:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%

A pasi amugy akart gyereket,csak a felesegenek nem lehet? Vagy mi az ok?

Ha megszulod,az isten se mossa le rolad,hogy nem.ezzel akartad elszedni a padit a felesegetol.

Gonfolom,ha nagyon szeretett volna gyereket a felesegtol,de kozos nem lehetett,most oromeben a segget veri a foldhoz,hogy megis lesz sajat.

De akkor miert nem valik el,es vallal fel teged?


En,a mai vilagban meggondolnam,hogy csak azert,hogy elmondhassam,en is szultem,apa nelkul vallaljak e gyereket.Ez onzoseg.Mi a garancia,hogy kesobb lesz aki elfogadja,es sajatjakent neveli?

Vagy azt mondod,meghalt az apukad?

Vagy bevallod,h nos ferfi szeretoje voltal,de nem kellett neki a gyereke?

2018. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
Így kell elbszni egy jól indult életet egy töketlen bunkóért.
2018. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
46%

Kiegeszitenem azzal meg.

Itt a Gyk.n megcsalas eseten habzo szajjal tanacsoljak,valjon el...hulye aki nem valik,a 3. Nem hibas,stb.

Persze kibicnek semmi se draga.

Most sem.Biztatjatok,szuljon csak,alazza meg a feleseget,bomoljon szet a csaladja,a gyereknek ne legyen apja,cdak anyja...mert o gyereket akar.

2018. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
16%
Meg kell tartani.
2018. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen eseten úgy gondolom, egyszerűen gerinctelenség lenne törvényes követeléssel (gyerektartás) élni az apa felé, és feldúlni az életét. Azaz nem kerül anevére, úgynevezett képzelt apát jegyeznek be a születési anyakönyvi kivonatba,úgy, mintha anonim spermadonortól fogant volna a baba (egyébként ezt is lehet mondani a kérdezősködőknek, hogy egyedül vágtál bele, mesterséges úton)

Innentől marad az adott szó, tehát támogat benneteket.

Ez további kérdéseket vet fel, pl. nem-e tűnik fel majd otthon, hogy eltűnik a fizetése egy része?

Vagy hogy többet van távol?

Illetve elhalálozása esetén a gyerek nem örököl.

Ezek bizony mind-mind a csúnya anyagiak, amiket érdemes végiggondolni döntés előtt.

2018. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem rosszindulatból: de a legtöbb nő házasságban is egyedül felel a gyerekért, annyira szarik rá apuka.
2018. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
63%
"Ilyen eseten úgy gondolom, egyszerűen gerinctelenség lenne törvényes követeléssel (gyerektartás) élni az apa felé, és feldúlni az életét." Ahogy apuci is gerinctelen volt mikor félrekefélt, ráadásul gumi nélkül. A gyerektartás a gyereké, nem az anyáé- milyen alapon veszi el a gyerek jogos jussát az anya csak hogy le ne buktassa a félrekúró apucit?
2018. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
61%

" Ilyen eseten úgy gondolom, egyszerűen gerinctelenség lenne törvényes követeléssel (gyerektartás) élni az apa felé, és feldúlni az életét. "


Normális vagy? Nincs annál mocskosabb féreg, amikor egy férfi csalja a feleségét, ráadásul gumi nélkül felcsinál egy másik nőt,, undorító. Ha már megcsalja azt , akivel élete végéig hűséget fogadott akkor legalább huszon gumit a p*****re !

Ha meg már nem húzott, és egy élet fogant belőle,, a gyerektartás a gyereknek JÁR!

miért az ártatlan gyerek szenvedjen hiányt bármiben amiért az " apja " egy gerinctelen féreg?

2018. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekre vágysz? Igen. El tudod tartani? Igen. Én nem látom, hol itt a kérdés.
2018. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%

Viszont magas elvárásaim vannak minden téren,


Csak magaddal szemben nem...

2018. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!