Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretőként gyereket vállalni?...

Szeretőként gyereket vállalni? Őrültség megtartani, ha előre tudom, hogy egyedül leszek vele?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 3 éve vagyok egy férfi szeretője. Igazából ez több, mint szex. De kevesebb, mint kapcsolat... Ugyanis utazgatunk együtt, programokat csinálunk, rengeteget beszélünk mindenféléről, sokat segített már. Eleinte nekem csak kellett valaki, akivel jó a szex, mikor megismerkedtünk, a hátam közepére sem hiányzott volna egy kapcsolat. Viszont magas elvárásaim vannak minden téren, ez igaz a férfiakra is az életemben. Ő pedig mindentéren az elvárásaimon felül teljesített, szóval valahogy így egymás mellett ragadtunk. Tudok a feleségéről is, de sosem kértem, hogy váljon miattam, vagy hagyja ott (gyerekük nincsen, nem is lesz már). Viszont mint kiderült, terhes vagyok...

28 lennék, amikor megszületik, tehát nem olyan fiatal, amire az emberek felhúzzák a szemöldöküket. Anyagilag nincs problémám, van lakás, autó, biztos háttér. A munkám is olyan, amit tudnék folytatni egy kisbaba, kisgyerek mellett, én osztom be az időmet. Csak közben ott van az, hogy kb. nem lenne apja, lutri lenne, hogy mikor jönne olyan férfi az életembe, akivel komolyan együtt lennék, és szeretné a gyereket is. Mert hiába vagyok szép, csinos, dekoratív, a gyerek sok férfi esetében azonnali felejtést jelent. Nem hibáztatom őket, nálam is.

A "párommal" beszéltem erről, most azt mondja, hogy támogat engem is, és a gyereket is anyagilag, ha úgy döntök, hogy megtartom... Viszont nem tudom, mennyire értintene rosszul, ha a terhességem alatt mindenki kérdezősködne, faggatna az apa felől, vagy ha születése után a gyerek egyre jobban rá hasonlítana, és őt látnám benne minden nap.


Teljesen kivagyok. Fiatalon akartam szülni, 20-21 évesen. Máshogy alakult az életem (aminek örülök, egy gyerek mellett biztosan nem lenne ennyi jó emlékem, tapasztalatom, sikerem), de 1-2 éve érzem azt, hogy ténylegesen vágyom gyerekre, az anyaság jó és rossz velejáróival egyaránt.



2018. nov. 11. 16:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
34%

Egy jó tanácsom van. Állj a tükör elé, és köpd magad le, te ribizli!


A csodás egyetértő válaszok nagyon durvák, szomorú hogy nők ilyen hétköznapi dologként kezelik azt, ha egy másik nő társuk össze áll egy házas (!) férfival. Nő létemre én szégyellem magam az ilyen gondolkodás miatt.


Erkölcs és tartás kérdése az egész, ami a kérdezőnek nincs, pedig egyáltalán nincs lekésve semmiről 28 évesen. De ha ennyire becsüli magát, hogy szüljön egy házas embernek a szeretőjeként az az ő szegénységi bizonyítványa, szerintem.

2018. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
18%
Megvannak a megfekelő feltételeid, van munkád, lakásod, kocsid, pénzed, 'párod' támogat és ráadásul te is szeretnél gyereket. Ezenkívül nem biztos, hogy emiatt már nem lehet komolyabb kapcsolatod, nem minden pasit taszít egy gyerek. Sok esetben igen, de nem mindig. Raadásul, nem is biztos, hogy később lehet még gyeeked, függetlenül pl egy tartós kapcsolattól.
2018. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Az adott feltételekkel én megtartanám. Igazából azt leszámítva, hogy talán nem lesz klasszikus értelemben vett apja, minden mellette szól...és az, hogy nem teljes család, hát manapság az sem garancia, ha már X éve házason, tervezetten vállaltok be gyereket. Hogy mikor jön úgy férfi az életedbe, nem tudhatod, lehet, hogy már akkor, amikor nem lehet gyereked. A huszonéves kor a legideálisabb. Írod, hogy vágysz is rá. Tegyük fel, házasságba szülsz, aztán a férjed elhagy...akkor is egyedül neveled a gyereked.
2018. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
43%

A ribizlizőre meg ne adj, aki az abortusz mellett érvel olyan esetben, amikor igazán nem arról van szó, hogy tinilányka szülne az abszolút nincsre, vagy hasonló, annak nem nagyon van erkölcsi jogalapja ilyet mondani.

Szeretőnek lenni gáz, de a legnagyobb "erkölcsi bűn" a szeretőt tartó férfié, nem a szeretőé, és a történet háromszereplős, az asszony is biztos magába nézhetne, ha szeretőt tartanak mellette.

Abortálni egy gyereket, akire vágysz igazából, akit fel is tudnál nevelni egyedül, csak azért, mert egy társadalmilag elítélt kapcsolatban fogant, elítélendőbb lenne szerinte, mint maga a társadalmilag elítélt kapcsolat.

2018. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%

Ha most melletted állna érzelmileg is ez a férfi, az sem garancia arra, hogy később is ott lesz. Ahogy az sem, hogy az, hogy most nincs ott, azt jelenti, hogy már nem is lesz, ő, vagy más.

Azért terhesnek lenni nekem nehéz. 39 hetes kismamaként, házasságban, tervezett babát várva is vannak fizikailag, érzelmileg nehéz pillanatok. Jó, ha nem egyedül van ebben az ember. De sokan vállaltak már egyedül is babát.

A házas ember azt mondja támogat abban, hogy gyereket szülj. Azért bennem ez sok kérdést felvet a kapcsolatotok vonatkozásában, hoszen akárhogyan is, ez egy elköteleződés. Neki van felesege, akit Veled 3 éve megcsal, előtted kitudja... A feleség tud erről? Ez egy nyitott kapcsolat? Ha igen, tud a terhességről is? Ha nem, mik a tervei ennek a férfinak. 3 év azért nem csak egy félrelépés. Tervez a házasságában? Akkor miért van ilyen hosszan együtt Veled, miért vállalna Veled közös babát? Ezeket én biztosan végigbeszélném vele.

2018. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

24-es, el vagy tévedve. Én nem vagyok az abortusz ellen se mellette, sőt nekem aztán mindegy hogy ki hogy kapartatja ki a gyerekét, nem tudom hol olvastad a válaszomban amit összehordasz.

Az én válaszom azt sugallja hogy megette a fene az egészet, ha egy 20+ nő ennyire tudja magát hogy egy nős ember életében legyen második, nem hogy még fel is csinaltassa magát a szeretőjével.


A ribizliző

2018. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%

Az 5 éves gyereket se öljük meg vagy dobjuk le a Tajgetoszról, ha mondjuk lelép apuci. Az esetek nagyrészében megtörténik sajnos. Miért kellene ezt tenni egy magzattal akkor? Egyedül nő fel, na, bumm. Neha jobb apa nélkül, mint egy sz@r apa mellett, aki majd valószínűleg veled is meg fogja tenni, amit az asszonnyal megtett. Mikor rajtad ragad 15 kiló, és a gyerekkel fent töltött éjszakák miatt már nem leszel vonzó és dekoratív... Ráadásul lesznek problémáid, anyagiak, és egyéb, ami miatt majd jön a számára kiállhatatlan rinyálásod. Majd elmegy máshoz. Talán nem most, de pár év múlva elképzelhető.

Szóval szerintem a legjobb helyzetben vagy. Nem kell vele lenned, használd ki, gyereked is van, ha meg nem tetszik, lelép és neked nincs miért rinyálni. A gyereked viszont mindig ott lesz, ha tetszik neked, ha nem. A fő kérdés, hogy vagy e elég felnőtt a feladathoz, hogy egyedül felelősséget vállalj érte?

Nem lehetetlen gyerek mellett megtalálni az igazit, rengeteg példa van rá. Sőt, aki a gyerekeddel együtt fog szeretni és nem kihasználni, valószínűleg az lesz az igazi.

Az a féreg meg rohadjon meg ott, ahol van.

Sok sikert kívánok.

2018. nov. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
42%

Szia kérdező!

Azt kihagytad hogy a férfinak nemcsak felesége van hanem gyereke is!!!! Ugyan azt a kérdést tetted fel nem olyan régen! Csak itt szándékosan írtad azt hogy nincs gyereke mert közfelháborodást váltott ki a kérdésed! Sőt a feleségétől biztos nem fog elválni pont azért mert van gyereke! Titkos viszonyt akar veled folytatni továbbra is úgy hogy te terhes vagy tőle! Igen és undorító az ilyen aki egy nos gyerekes pasast akar magának! Mivel tudtál róluk és így is folytattad évekig ezt a ribizlis viszonyt! Az ilyen nőkről meg van a véleményem!

Ráadásul kiakartal találni a feleségnek is hogy a pasi hátha veled marad!!! Fuuuj....

2018. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
51%

Undorító az egész, az már biztos. Marha nagy karrier egy nős férfi macájának lenni és még sikeresen fel is csináltatni magát.

De persze tartsd csak meg, majd legalább esti mese gyanánt elmesélheted neki mekkora egy r*ibi vagy, aki egy foglalt kukival hempergett, és valójában azért “nincs” apukája, mert te úgy akartad elszedni valaki mástól! Jó sztori lesz....;)

2018. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Redneckchees ***** válasza:
12%

A gyermek meg tudja változtatni az életedet, és biztos, hogy jó irányba. Segít kilépni önmagadból, sőt mindabból, ami most szűkössé teszi az életedet. Nem helyes szerintem sem nős férfival együtt lenni. Nem helyes, de a gyermek mégis ajándék és lehetőség a továbblépésre. Ne utasítsd el!

Annyira fiatal vagy szerintem, hogy nem is tudod ma még elképzelni. ha a fiad vagy a lányod tizennégy lesz, sok mindent már önállóan tesz meg. és akkor is még csak negyvenegy leszel. Tarsd meg, tarsd meg, tartsd meg ! Isten segítsen!

2018. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!