Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretőként gyereket vállalni?...

Szeretőként gyereket vállalni? Őrültség megtartani, ha előre tudom, hogy egyedül leszek vele?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 3 éve vagyok egy férfi szeretője. Igazából ez több, mint szex. De kevesebb, mint kapcsolat... Ugyanis utazgatunk együtt, programokat csinálunk, rengeteget beszélünk mindenféléről, sokat segített már. Eleinte nekem csak kellett valaki, akivel jó a szex, mikor megismerkedtünk, a hátam közepére sem hiányzott volna egy kapcsolat. Viszont magas elvárásaim vannak minden téren, ez igaz a férfiakra is az életemben. Ő pedig mindentéren az elvárásaimon felül teljesített, szóval valahogy így egymás mellett ragadtunk. Tudok a feleségéről is, de sosem kértem, hogy váljon miattam, vagy hagyja ott (gyerekük nincsen, nem is lesz már). Viszont mint kiderült, terhes vagyok...

28 lennék, amikor megszületik, tehát nem olyan fiatal, amire az emberek felhúzzák a szemöldöküket. Anyagilag nincs problémám, van lakás, autó, biztos háttér. A munkám is olyan, amit tudnék folytatni egy kisbaba, kisgyerek mellett, én osztom be az időmet. Csak közben ott van az, hogy kb. nem lenne apja, lutri lenne, hogy mikor jönne olyan férfi az életembe, akivel komolyan együtt lennék, és szeretné a gyereket is. Mert hiába vagyok szép, csinos, dekoratív, a gyerek sok férfi esetében azonnali felejtést jelent. Nem hibáztatom őket, nálam is.

A "párommal" beszéltem erről, most azt mondja, hogy támogat engem is, és a gyereket is anyagilag, ha úgy döntök, hogy megtartom... Viszont nem tudom, mennyire értintene rosszul, ha a terhességem alatt mindenki kérdezősködne, faggatna az apa felől, vagy ha születése után a gyerek egyre jobban rá hasonlítana, és őt látnám benne minden nap.


Teljesen kivagyok. Fiatalon akartam szülni, 20-21 évesen. Máshogy alakult az életem (aminek örülök, egy gyerek mellett biztosan nem lenne ennyi jó emlékem, tapasztalatom, sikerem), de 1-2 éve érzem azt, hogy ténylegesen vágyom gyerekre, az anyaság jó és rossz velejáróival egyaránt.



2018. nov. 11. 16:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Sikerült döntést hoznod?
2018. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
20%

Nem várhatod el, hogy én döntsek, de szerintem ez lenne az okos megoldás.

1: Mivel a partnerednek van már felesége, ezért a legokosabb megoldás, hogy elmondod a partnerednek, hogy hogyan döntöttél. Utána jön a válás neki így is-úgyis, mert nem fogja díjazni a felesége, hogy másik nővel van együtt. Egyszer biztos, hogy megtudja.

2:Ezt követően, ha úgy döntöttél, hogy megtartod a gyereket, akkor elmész gyesre, szépen berendezkedsz a gyereknek, és várod a nagy napot. Ha a szeretőd veled lesz, akkor az már egy plusz pont, mert egy gyereknek elsősorban apának is kell lennie. Ha viszont inkább megy a párod a málnásba, akkor már nehezebb dolgod lesz. Kb. minden felelősség rajtad áll.

3: Ha úgy döntöttél, hogy abortuszra mész, akkor utána minden a rendes kerékvágásba megy minden. De ez a lehető legrosszabb út: mi van, ha nem lesz többé esélyed a terhességre?

Én azt gondolom tartsd meg a gyereket, de persze neked kell eldönteni, mégis fontos a jövődet figyelembe venni, és nem csak a jelent! Sok sikert!

2018. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
72%

Jöhetnek a lepontozások, de egy nő mindig magának szül! Csak én vagyok a biztos pont az életemben, meg az amit elértem.

Ha van apja a gyereknek, és szereti/örül neki/ támogatja, az már csak plusz!

2019. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
rossz dolog,de a baba mnem tehet rola
2019. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Na ,bevallaltad a gyereket,kerdezo...?

Mi ujsag veled azota?

2019. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
krédező mieltt terhes letttél,vagy mi?
2021. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!