Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer mellett terhes...

Gyógyszer mellett terhes lettem, párom nem szeretne még egy gyermeket. Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
van már 2gyermekünk,ő lenne a 3. Gyógyszert szedtem,valahogy mégis összejött.Kb 6 hetes lehetek,orvoshoz jövőhéten tudok menni.Nem terveztünk többet,de így hogy már mégis összejött,én nem szeretném elvetetni.Párom nem szeretne 3.-at azt mondja,ő alig várja hogy felnőjjenek,nem szeretne 3évig nem aludni megint...stb Valahol megértem persze őt is,de én nagyon szeretném ha már így alakult,nem akarom megölni.Tudom hogy ilyenkor még a legtöbb ember azt mondja hogy nem is gyerek,csak egy "sejtcsomó",(párom szerint se gyerek még ilyenkor...) de nekem igenis az,főleg ha már a szíve is dobog...tudom hogy ha elvetetném,egy életen át gyötörne az egész hogy mit tettem,lelkileg tönkre tenne.Hiába próbálom neki elmagyarázni hogy kicsit próbálja belegondolni magát az én helyzetembe,de persze nem tudja.Arról nem beszélve egy ilyen műtétnek milyen szövődményei is lehetnek.Anyagilag nem lenne akadálya,nem nélkülözne semmiben,csak a párom nem szeretné.Mit csináljak?Vagy ti mit csinálnátok?Annyira kivagyok...Lenne értelme "győzködni",jobb belátásra bírni?Vagy én hagyjam magam,és engedjek neki?
2018. dec. 12. 07:32
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Na, Kérdező, tudtatok beszélgetni a férjeddel?
2018. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!