Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja, írja Mindenki...

Miért mondja, írja Mindenki azt, hogy "pocaklakó, pocakban" stb? Hisz az a baba s méhben van, nem a hasban. Ezt sosem értettem.

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 18:51
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
82%

Azert, mert olyan szervunk nincs, hogy has.

Vannak szerveink, pl. gyomor, vastagbel, vekonybel, vese, maj, epe, meh, stb.

Ezek mind a hasban, egeszen szaknyelven a hasuregben helyezkednek el. Azaz a baba a hasban levo mehben van, orvosi nyelven is igaz a megallapitas. (Segitek, a hasi fajdalom is a hasra vonatkozik, mint a mell es a lagyek kozotti reszre, es barmely fenti szerv fajdalmat jelentheti.)

2019. márc. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan felteszel egykérdést, majd jelentgetsz illetve beszólsz, miért nem alszunk?:D Minek írtad ki akkor , nem értem?

Egyik előző válaszra : Hogyan éled meg a várandósságot...hát ez wááá olyan finomkodó, mintha egy pszichológus kérdezné...

2019. márc. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
A méh nem a hasüregben van.
2019. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem még hogy ki miért nem alszik, mert furcsa volt hogy még fel haromkor hajnalban jonnek valaszok. Mivel én nem tudtam aludni az allando hanyas, rosszullét miatt. Emiatt Sem más miatt nincs joga se kinek Sem lehülyezni, vagy leflugosozni a másikat. Nem tetszenek az ilyen valaszok. Aki nem tud normális modorban válaszolni, az ne valaazoljon. Es persze hogy jelentem az effajta válaszokat, mert ez egy ilyen oldal, és normálisan is lehet(ne) válaszolni, csak hat ez magyarország tele barmokkal.
2019. márc. 1. 15:02
 35/59 A kérdező kommentje:
Lehet te vagy a flúgos kedves utolsó válaszoló. Nem kell válaszolni, ha nem tetszik. Kíváncsi lenne te hogy reagalnal ha non stop az eletedrol és a terhesség Erdöl, babadrol faggatnanak.
2019. márc. 1. 15:03
 36/59 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem túl érzékeny vagy.

De azért te is sértegetsz másokat. Nekem sem teszik, de ugye tele van az oldal ilyen olyan értelmetlen kérdésekkel, mint a tiéd.

2019. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
#33: A meh (legalabbis a terhesseg mintegy feletol) igenis a hasuregben van, olyannyira, hogy szinte minden mast ki is szoritana onnan. Ultrahangon remkul is latszik, hogy hova kerul akkor pl a tovbi szerv, hova tolodnak.
2019. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

[link]

_felepitese_es_mukodese/20070206163338/amp

2019. márc. 1. 17:05
 39/59 A kérdező kommentje:
Olvasgass
2019. márc. 1. 17:06
 40/59 A kérdező kommentje:
2019. márc. 1. 17:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!