Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fejlődik a baba?...

Miért nem fejlődik a baba? Vagy számit, hogy hasi és hüvelyi ultrahangot csinálnak? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Január 20-án volt az utolsó mensim. Hétfőn voltam UH-n. A szonográfus hasi UH-val mért és megállapította, hogy élő a terhesség, láttam ahogy vert a pici szíve. CRL 2mm. Akkor 5+6 hetet írt a papírra. Ma két nappal később megint voltam UH-n a magándokimnál. Hüvelyi UH-n nézett és ő is megállapította az élő terhességet. Az ő gépe 5+3 hetesnek számolt. CRL 2mm. Ez hogy lehet? Mensi szerint 6+3 napos lennék. Február 4-én éreztem ovut szerintem akkor foganhatott. De akkor miért ilyen pici és miért nem nőtt? Olvastam, hogy nem fejlődik az embrió az lehet a vetélés előjele. :( Utrogestant már kaptam mert 4 hetesen volt fél napig enyhe barnás folyásom azóta semmi és egyből elmúlt az utro hatására. Valakivel volt hasonló?

2019. márc. 6. 15:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem is január 20.-án volt az utolsó mensim, tegnap voltam először a dokimnál, 5mm.-esnek mérte,(hüvelyi uh.-al) viszont én tudom, hogy előbb volt peteérésem, nem középidőben, lehet neked később volt pár nappal, a hasi uh.ilyenkor még nem mér olyan pontosan, talán ezért jött ki ez a méretkülönbség.
2019. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem január 21.-én volt az utolsó mensim kizárólag február 4.-én foganhatott csak máskor nem! Tegnap voltam hasi ultrahangon petezsák benne szíkhólyag és embrió csomó volt látható akkor kezdjek aggódni?
2019. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nekem 5+4hetesen csak petezsákot látott. Menzesz szerint már 7hetesnek kellett volna hogy legyen, de Mivel mindannyian tudjuk hogy késöbb fogant, ezért csak 5+4 volt akkor. Jövöhéten megyünk vissza. Tudom hogy nehéz, meg én is aggódok, meg félek hogy minden rendben legyen. Jobb lett volna nem is menni ilyen korán, de nekem muszáj volt.
2019. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem se idegeskedj, ne izgulj. Biztos minden rendben. És mire mész már jóval nagyobb lesz.

Könnyű mondani tudom.. És mondom én aki szintén szét izgulja magát.

Én pénteken voltam UHn. Amugy a hüvelyi UH sokkal pontosabb korai terhességnél mint a hasi.

Nekem ikreim vannak. Az egyik pénteken 7hetesen 10mm volt a másik 1héttel kisebb 6hetes 6mm.

Ma voltunk ügyeleten mert kaptam kúpot és rózsaszin cucc jött megijedtem..

Ma 7+2naposan a nagyobbik 12.5mm a kisebbik elvileg 6+2naposan csak 6.2mm

Én is megijedtem miért nem nőtt többet a kicsi.. És most tuti ezen fogok agyalni. 2hétig. 😁😁

Pedig muszály lenne nyugodtnak lenni, mert ezt ott bennt ők is megérzik.

2019. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Gratula mindenkinek a babáhozbaz ikrekhez meg főleg! Biztos mindenkinél rendben van minden! :) Én holnap megyek vissza, majd megírom mi volt. Ti is írjátok majd meg! Drukkolok mindenkinek!
2019. márc. 10. 15:38
 16/37 A kérdező kommentje:
A baba ma hasi UH szerint 6mm :) Azt mondták rendesen fejlődik.
2019. márc. 11. 15:15
 17/37 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, gratulálok! :)
2019. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

14/17es vagyok.

Na de jó. Gratula!

Most már akkor probálj meg nem félni, nem izgulni. Annyira! 😍😍

2019. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

18-as te mikor mész vissza? Drukkolok!

2019. márc. 12. 08:23
 20/37 anonim ***** válasza:

18as vagyok.

22én megyek. Akkor leszek 9hetes. Remélem akkor is még ketten lesznek! Kicsit a kisebbik miatt aggodom. De bizom benne higy minden rendben lesz. Ennyit arrol hogy ne izguljunk.. Ne aggodjunk..

2019. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!