Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fejlődik a baba?...

Miért nem fejlődik a baba? Vagy számit, hogy hasi és hüvelyi ultrahangot csinálnak? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Január 20-án volt az utolsó mensim. Hétfőn voltam UH-n. A szonográfus hasi UH-val mért és megállapította, hogy élő a terhesség, láttam ahogy vert a pici szíve. CRL 2mm. Akkor 5+6 hetet írt a papírra. Ma két nappal később megint voltam UH-n a magándokimnál. Hüvelyi UH-n nézett és ő is megállapította az élő terhességet. Az ő gépe 5+3 hetesnek számolt. CRL 2mm. Ez hogy lehet? Mensi szerint 6+3 napos lennék. Február 4-én éreztem ovut szerintem akkor foganhatott. De akkor miért ilyen pici és miért nem nőtt? Olvastam, hogy nem fejlődik az embrió az lehet a vetélés előjele. :( Utrogestant már kaptam mert 4 hetesen volt fél napig enyhe barnás folyásom azóta semmi és egyből elmúlt az utro hatására. Valakivel volt hasonló?

2019. márc. 6. 15:56
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok az ikrekkel? :)
2019. ápr. 10. 08:08
 22/37 anonim ***** válasza:

Szia. 14 és 18asvalaszolo vagyok. Lassan belépek a 12.hétbe.15.én megyek Genetikai UHra.

De sajnos a 9hetes UHn mar csak a nagyobbik baba elt. De ő szépen izgett mozgott. Csak ez a 3hét ez idegörlő.. Teli aggodással..

Jolvan e.. Éle még. Nem e okozott bajt az elhalt kicsi magzat.. Felszivodott eegyáltalán.. Szoval idegesség van. De probalok beszélni neki nyugodt maradni. Ma akarok beszerezni egy szivhang figyelőt.. Kiprobáljuk hátha...

És te kérdező hogy vagy/vagytok? Voltal azota orvosnál?

2019. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom, hogy a másik baba nem maradt meg :( De a nagyobbik biztos dupla annyira erős :) Nem lesz semmi baj! Megértem az idegeskedésedet, én is mindig aggódok valami miatt. Múlt héten voltam orvosnál, szépen fejlődik a baba. Én 18-án megyek genetikai UH-ra, a vérvétel része már megvolt pénteken. 18-án meglesz az eredmény. Persze addig ezen aggódok, hogy minden rendben legyen vele. Szívhangfigyelőt és is gondoltam, hogy szerzek be, de attól félek, hogy ha nem találom meg a szívhangot akkor teljesen beparázok. Majd írj kérlek ha kipróbáltad meg a genetikai UH után is :)
2019. ápr. 10. 18:23
 24/37 A kérdező kommentje:
Ja és ma vagyok 11+3 hetes ☺️
2019. ápr. 10. 18:24
 25/37 anonim ***** válasza:

Mensi szerint és UH szerint én is ma vagyok 11+3 hetes. 😍

Irok majd mindenképp hogy mi volt.

Bizom én is benne hogy Ő erős és megmaradt, jol van!

2019. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Szia! Év vagyok a 12-es válaszoló nálam sajnos nem lett jó vége :( 8 hetesen spontán elvetéltem, 6 hetesen meghalt már azt mondták ezért volt nálam mindig kisebb :( Én jövő héten lettem volna 12 hetes :(
2019. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom, de ne add fel biztosan sikerülni fog hamarosan. Drukkolok neked! :)
2019. ápr. 11. 09:37
 28/37 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom a babádat! 😪


Viszont én most 11+6naposan megtaláltam a kis szivecskéjét.. Azóta csak azt hallgatom.. 😍

Ja utoljára 22es válaszolo voltam.

2019. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Dejó :) Tegnap voltam pont a Brendonban és gondolkodtam, hogy veszek egyet de annyira mondta az eladadónő, hogy a 16 héttől fogom csak hallani, hogy nem mertem megvenni mert ha esetleg tényleg nem találom a szívhangját tuti beparáznék :D
2019. ápr. 15. 13:12
 30/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én egyből megtaláltam. De ezen rajt is van, hogy 12.héttől lehet használni. Csodáshallani, azota is folyton a felvételt hallgatom. Ma vagyok 12+2 és ma van a nagy nap. Genetikai UH.

Izgulok.. Bevagyok f.sva 😊😂

2019. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!